تبلیغات

آخرین ارسال های تالار
هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
حال ملک سلمان وخیم است!/ رقابت شاهزادگان فاسد بر سر غارت اموال‌عمومی

فعال عربستانی:
حال ملک سلمان وخیم است!/ رقابت شاهزادگان فاسد بر سر غارت اموال‌عمومی
مجتهد تأکید کرد که وضعیت در عربستان، بی ثبات و پیچیده است و بیشتر آگاهان اوضاع در داخل عربستان در حالت نگرانی، عدم اطمینان و نگرانی درباره آینده به سر می برند.
 
 

 
 

 

به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز،  فعال عربستانی با اشاره به وخامت وضعیت سلامتی "ملک سلمان" پادشاه جدید عربستان گفت؛ به علت تنش شدید بر سر نفوذ بین شاهزادگان، احتمال درگیری بین نهادهای تحت سلطه آنها و حتی ترور شخصیت های بانفوذ و متخاصم دربار آل سعود وجود دارد.

 

این فعال عربستانی که طی سالهای اخیر به دلیل انتشار خبرهایی از مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان با نام مستعار "مجتهد"، شهرت بسیاری را در این کشور کسب کرده است؛ در جدیدترین اظهاراتش از سناریوی نزاع های احتمالی در عربستان که خطرناک ترین آنها خشونت مسلحانه داخلی و تلاش برای ترور اعضای خاندان سلطنتی پرده برداشت.


مجتهد تأکید کرد که وضعیت در عربستان، بی ثبات و پیچیده است و بیشتر آگاهان اوضاع در داخل عربستان در حالت نگرانی، عدم اطمینان و نگرانی درباره آینده به سر می برند.


وی افزود: عربستان با نزاع داخلی در خاندان حاکم مواجه است و این امر به پایان یافتن خود به خود هیبت و سلطه آن و سرازیر شدن مشکلات عراق و یمن به مرزهای عربستان و ناتوانی نظام حاکم در زمینه تعامل با آن و همچنین خشونت مسلحانه در داخل عربستان از سوی گروههای مسلح افراطی مقیم خواهد بود.


مجتهد  بر این باور است که وضعیت سلامتی ملک سلمان وخیم است و مقرن بن عبدالعزیز، ولیعهد آل سعود از نظر شخصیتی ضعیف است و در زمینه تصمیم هایی که در حال حاضر در عربستان اتخاذ می شود نقش و جایگاهی ندارد. اما محمد بن نایف جانشین ولیعهد تنها کسی است که با احتیاط و با نگاه یک دولتمدار رفتار می کند. اما قدرت واقعی در اختیار وی نیست. زیرا محمد بن سلمان، پسر پادشاه، رئیس دیوان پادشاهی و وزیر دفاع به شخص قدرتمند واقعی نظام تبدیل شده است و بدون هیچ مانعی اقدام به دخل و تصرف در امور می نماید و وی فرد متهوری است که درباره عواقب امور، حسابگری نمی نماید.


این فعال عربستانی، خاطرنشان می کند: متعب بن عبدالله وزیر دیوان پادشاهی کاملا تشنه انتقام است و برای این منظور برنامه ریزی می کند ولی نمی داند دقیقا چه اقدامی را انجام دهد. اما مشاهده شده است که وی در نشست های شورای عالی امنیت و سیاست به ریاست شاهزاده محمد بن نایف که از سوی ملک سلمان تشکیل شده، شرکت نکرده است. بنابراین هر اقدامی از جانب متعب، اعم از رویارویی رسانه ای با استفاده از رسانه های وابسته به خودش علیه محمد بن نایف تا هماهنگی با امیر مقرن بن عبدالعزیز، برای اقدام علیه محمد بن نایف و محمد بن سلمان و ترور یا حتی درگیری مسلحانه با گروه مقابل، محتمل است.


وی افزود: متعب پسر ملک عبدالله، به مرگ عمویش ملک سلمان خوشبین است و با عموی دیگرش و ولیعهد کنونی یعنی مقرن بن عبدالعزیز توافق کرده است که در صورت به قدرت رسیدن مقرن، وی اقدام به برکناری محمد بن نایف نماید.


ملک سلمان بر این باور است که در صورت مرگ ملک سلمان، رویارویی دو محمد کاملا محتمل است. زیرا در صورتی که محمد بن سلمان طعم قدرت را بچشد هرگز دادن اختیارات به محمد بن نایف در امور سیاسی و امنیتی را برخواهد تافت. همچنین عموی دیگرش و وزیر کشور سابق عربستان یعنی احمد بن عبدالعزیز خود را نسبت به قدرت سزاوارتر می داند و عده ای از بزرگان خاندان آل سعود نیز وی را در این زمینه مستحق می دانند و بعید به نظر نمی رسد وی و طرفدارانش دست به اقداماتی بزنند.


مجتهد همچنین به نگرانی های داخلی به علت کاهش قیمت نفت اشاره می کند و می گوید: شماری از پروژه ها در عربستان متوقف شده است. این در حالی است که "شاهزادگان فاسد" بر سر غارت اموال عمومی، با یکدیگر رقابت می کنند و این امر بدان معنی است که شمار بیشتری از پروژه ها تعطیل خواهند شد و نقدینگی در کشور دچار ضعف بیشتری خواهد گردید.


این فعال عربستانی تأکید کرد: به دنبال اینکه ثابت شد سیاست های عربستان هیچ تغییری نخواهد کرد و تنش نظام با مخالفان و به ویژه اسلامگرایان ادامه خواهد یافت، خوش بینی های اسلامگرایان عربستانی به وضعیت کنونی و تغییرات در مناصب کشور پایان یافت.


مجتهد افزود: هیچ گونه تغییری در زمینه حقوقی در عربستان به وجود نخواهد آمد. زیرا نگاه مالکیت نسبت به قدرت و تصور سلطه دائم بر مردم و تحمل نکردن مخالفان، هرگز تغییر نخواهد کرد و هیچ کدام از زندانیان، به جز کسانی که نسبت به عدم تکرار اقداماتشان تعهد ارائه کنند، از زندان آزاد نخواهند شد. علاوه بر این، وضعیت آزادی ها، آزادی بیان، آزادی تجمعات و تجارت و آمد و شد دستخوش هیچ گونه تغییری نخواهد شد و در سیاست ها در قبال مردم، دین، فرهنگ و رسانه هیچ گونه دگرگونی به وجود نخواهد آمد.


مجتهد درباره هیئت بیعت گفت: این هیئت دیگر، عملا وجود خارجی ندارد و کاملا نادیده گرفته می شود. در واقع هیئت مذکور از سوی ملک عبدالله بر دیگران تحمیل شد و وی در واقع وی در چاه چنین اقدامی افتاد. ملک عبدالله، پس از آن نایف، سلمان و مقرن را بدون مشورت یا اعلام نظر این هیئت به ولایتعهدی عربستان معرفی کرد. علاوه بر این، نظام دینی و شورای عالی علما و افتای عربستان کاملا در خدمت نظام سیاسی است و نمی تواند خارج از این چارچوب اظهار نظر نماید.


وی درباره سیاست خارجی عربستان گفت: با وجود اینکه آل سعود مخالف برکناری عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر و بازگشت اسلامگرایان به قدرت هستند، اما عربستان، کمک های مادی اش به مصر را متوقف خواهد کرد. دلیل این امر نیز، کاهش قیمت نفت و تضعیف منابع درآمد عربستان است.


مجتهد موضع عربستان در یمن را بی ثبات دانست و اظهار داشت: محمد بن نایف مسئول مدیریت این پرونده است. اما نمی داند چه اقدامی را انجام دهد. زیرا وی نیز مانند امریکایی ها به علت تنفر و دشمنی با القاعده درباره اقدامات حوثی ها سکوت کرد. اما امروزه با بیشتر قبائل یمنی متحد شده است. این در حالی است که کمک به هر کدام از این قبایل، در حقیقت به منزله کمک ناخودآگاه به القاعده است.


این فعال عربستانی پایگاه اجتماعی تویتر تأکید می کند که از جمله اولویت های گروه تروریستی داعش سرنگون کردن نظام آل سعود است، به ویژه اینکه نظام آل سعود با پیوستن به ائتلاف بین المللی علیه داعش، خود را جبهه رویارویی با این گروه افراطی قرار داده است.
 

 

العالم :: لینک ثابت
ن : s313a
ت : 8 اسفند 1393
بازدید : 1036
نظرات : 148
148 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

محمدرضا مدیر سایت در تاریخ : جمعه 8 اسفند 1393 - - گفته است :
سلام برای تبادل لینک مارو به نام ((فیلم،علم و دین،گیم و تکنولوژی،اندروید)) لینک کنید و به ما خبر بدین با چه نامی لینکتون کنیم

افزایش بازدید سایت و وبلاگ مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 11 اسفند 1393 - - گفته است :
افزایش بازدید سایت و وبلاگ - واقعی + تضمینی www.iAlexa.ir افزایش بازدید سایت شما افزایش بازدید وبلاگ شما افزایش بازدید فروشگاه شما افزایش بازدید چت روم شما افزایش رنک الکسا سایت شما افزایش رنک گوگل سایت شما افزایش رنک یاهو سایت شما افزایش بک لینک سایت شما ارزان افزایش بازدید پیج و صفحه اینستاگرام شما افزایش بازدید گروه وایبر شما افزایش بازدید پیج و صفحه فیسبوک شما افزایش لایک فیسبوک افزایش لایک اینستاگرام ارزان افزایش فالوور اینستاگرام افزایش بازدید یوتوب یوتیوب ارسال آگهی انبوه به سایت های آگهی ارسال ایمیل انبوه به کل جیمیل های ایرانی ارسال نظر و دیدگاه انبوه به وبلاگ های بروز شده افزایش رنک گوگل و رساندن سایت شما به صفحه 1 گوگل

manicure مدیر سایت در تاریخ : جمعه 18 فروردین 1396 - - گفته است :
Asking questions are really nice thing if you are not understanding something completely, however this article presents pleasant understanding yet.

manicure مدیر سایت در تاریخ : شنبه 19 فروردین 1396 - - گفته است :
Hey There. I discovered your blog the use of msn. That is a really well written article. I'll make sure to bookmark it and come back to read more of your helpful info. Thank you for the post. I'll certainly comeback.

manicure مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 - - گفته است :
I have read a few excellent stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting. I wonder how a lot effort you set to create such a excellent informative website.

bsolution مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1396 - - گفته است :
Uk cheap http://www.brandssolution.co.uk/uploads/160_120/pharmacy/celecoxib.html best price canada.

amarasdance.com مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
eladó, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/clomipramine.html - vásárlás azonnal.

newgoldmanagement مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
cena v lekarne, http://newgoldmanagement.com/old/wp-content/lekarna/cetirizine.html - levne recepta.

online gyogyszertar مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
megvesz budapest, http://www.videoexplorers.com/wordpress/wp-content/gyogyszertar/triptofano.html - generikus online.

online lekarna مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
v praze recepty, http://www.milfordcraftshow.com/wp-content/lekarna/artiz.html - Koupit genericka tablety.

Amaras Dance مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
online patika, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/allopurinol.html - természetes árfolyamok.

mind speak dallas مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
koupit sk praha, http://mindspeakdallas.com/wp-content/lekarna/proxalyoc.html - naklady tablety.

premiumthemesup مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
prodam ostrava, http://www.premiumthemesup.com/wp-content/uploads/2017/01/lekarna/zenegra.html - Koupit genericka tablety.

cuttsconsulting مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
árösszehasonlító rendelése, http://www.cuttsconsulting.com/blog/wp-content/gyogyszertar/doxakne.html - on-line árfolyamok.

dragonize مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
genericky, http://dragonize.com/blog/wp-content/lekarna/kalma.html - Kde sehnat online.

dianahenderson.com مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Eladó olcsón, http://www.dianahenderson.com/photography/flash/gyogyszertar/stromectol.html - Eladó online.

discoverhoustontours مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
olcsó, http://www.discoverhoustontours.com/wp-content/gyogyszertar/bemon.html - olcsó ára.

fiona hawthorne مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
online rendelés receptek, http://www.fionahawthorne.com/wp-content/gyogyszertar/acetensil.html - Eladó ára.

doo little sden مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Költség számítás, http://www.doolittlesden.com/wp-content/gyogyszertar/desloratadine.html - rendelés azonnal.

lekarna online مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Koupit sk cena, http://www.mericanyc.com/wp-content/lekarna/coaprovel.html - prodej bez predpisu ceny.

Youth On The Move مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
na recept, http://www.youthonthemove.net/wp-content/gyogyszertar/norset.html - Generikus tabletta árak.

On-line lekarny مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Cena na lekarsky predpis brno, http://www.metrocomputerworks.com/wp-content/wflogs/lekarna/acetensil.html - pilulky recepta.

videoexplorers مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
elad ára, http://www.videoexplorers.com/wordpress/wp-content/gyogyszertar/clindamycin-hydrochloride.html - Eladó árak.

online lekarna مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
na recept cena praha, http://www.michaeltinsley.com/wp-content/lekarna/keflex.html - lekarna online recept.

online gyogyszertar مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
vény nélkül magyarországon, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/depine.html - recept nélkül budapest.

Microseam stress مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
pilulka ceny, http://www.microseamstress.com/wp-content/lekarna/paroxetina.html - prodam recept na ostrava.

videoexplorers مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
vásárlás receptek, http://www.videoexplorers.com/wordpress/wp-content/gyogyszertar/glucophage.html - mennyibe kerül az.

Amaras Dance مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
vény nélkül magyarországon, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/pioglitazona.html - természetes árak.

mikaylamackaness مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
bez recepta ostrava, http://mikaylamackaness.com/L/pixelhappy/lekarna/minesse.html - naklady bez recepty.

lekarna online مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
prodej cena, http://newgoldmanagement.com/old/wp-content/lekarna/tolexine.html - lekarna tablety.

lekarna online مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
alternativa recept, http://www.milfordcraftshow.com/wp-content/lekarna/infectopyoderm.html - Koupit bez predpisu praha.

online lekarna مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
prodej bez predpisu recepty, http://mindspeakdallas.com/wp-content/lekarna/metaglip.html - recept na prodej.

lekarna مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
prodej bez receptu online, http://www.premiumthemesup.com/wp-content/uploads/2017/01/lekarna/synflex.html - Koupit za dostupne ceny recepty.

online lekarna مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
Praha brno, http://dragonize.com/blog/wp-content/lekarna/uroxatral.html - Kde objednavat prodej.

Ozmafaref در تاریخ : دوشنبه 6 شهریور 1396 - - گفته است :
Hello! Author Help! Say how to unlock access blocked sites, free? I use <a href=http://goo.gl/AMsLo2><b>NORD</b></a> but they say, it can be done for free. Someone has experience?

What causes burning pain in Achilles tendon? مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 15 شهریور 1396 - - گفته است :
I pay a visit each day a few websites and blogs to read articles or reviews, except this weblog gives quality based content.

sverigapotek مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396 - - گفته است :
apotek tabletter, http://sverige-apotek.life/disulfiramo.html , sälja till salu.

new music weekly مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Without a doctor prescription usa http://newmusicweekly.com/wp-includes/certificates/pharmacy/nuvelle.html#cheap_nuvelle pills for sale in south africa.

Hempfield Church of the Brethren مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Non prescription online http://hempfieldcob.org/css/pharmacy/rifadin.html#order_rifadin cost per pill canada.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Over the counter mexico http://cobrapolitics.org/wp-includes/certificates/pharmacy/tropharma.html#cost_tropharma buy australia online.

lightworkscreative مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy real online usa http://lightworkscreative.com/digecorp/pharmacy/vivitar.html#buy_vivitar how much should cost per pill.

paulloggins.com مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Best price generic online http://paulloggins.com/wp-includes/ID3/pharmacy/airomir.html#cheap_airomir order cheap online uk.

Alison White Style مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy overnight delivery http://alisonwhitestyle.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/enhancin.html#online_enhancin cheapest uk online.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Purchase online safely http://www.diamonddconstructioninc.com/wp-includes/certificates/pharmacy/cetrine.html#order_cetrine buy online doctor.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Where can I buy online cheap http://www.southwark-supertram.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/vesanoid.html#online_vesanoid real pills for sale.

blog aorafting مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy over the counter in sydney http://blog.aorafting.com/wp-includes/certificates/pharmacy/portia.html#generic_portia cost per pill canada.

stopdrinkingnorth.co.uk مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy over the counter usa http://stopdrinkingnorth.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/topasel.html#generic_topasel online no prior prescription canada.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy overnight shipping http://www.californiawhitewater.com/wp-includes/certificates/pharmacy/foziretic.html#buy_foziretic to buy online uk.

tranect مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy real online overnight delivery http://www.tranect.co.uk/wp-content/uploads/2017/02/pharmacy/amoxidal.html#order_amoxidal lowest price for online.

feedbackraft مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Best price generic canada http://feedback.aorafting.com/wp-content/gd-star-rating/css/pharmacy/padet.html#order_padet buy online ireland.

Carlisle مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy real online usa http://www.carlislestyle.co.uk/wp-includes/certificates/pharmacy/sumial.html#buy_sumial online order usa.

Pipeline Solutions مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Where can I order online in canada http://www.envirosealpipe.co.uk/wp-content/uploads/2016/01/pharmacy/crotan.html#online_crotan buy online for sale.

monumentalpartnerships مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Price australia http://monumentalpartnerships.com/css/pharmacy/emlon.html#order_emlon purchasing online for cheap.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Ordering from mexico http://www.rafting.com/wp-content/ngg/pharmacy/emergen.html#buy_emergen generic cost in canada.

wbcq.com مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy cheap pills online http://wbcq.com/wp-content/uploads/2016/pharmacy/larona.html#cheap_larona ordering online without visiting a doctor's office.

shop.aorafting مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
How to get from doctor uk http://shop.aorafting.com/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/gladem.html#generic_gladem order cheap online canada.

shirinstandoori مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
kapseln rezeptfrei http://shirinstandoori.co.uk/gallery/content/l/apotheke/glucocorticoid.html Wien apotheke.

ianpsdarkcorner مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
ohne kreditkarte bestellen http://www.ianpsdarkcorner.co.uk/ncc/apotheke/atomoxetina.html bestellen nachnahme.

Station Furniture مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
schmelztabletten filmtabletten unterschied http://stationfurniture.co.uk/images/uploads/apotheke/norfloxacin.html bestellen nachnahme.

Steele Media مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
Darf man tabletten teilen http://www.steelemedia.co.uk/media/image_gallery_files/elysium/gallery-thumbs/apotheke/topamax.html kosten niederlande.

leafcommunications.com مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
ohne rezept schweiz http://leafcommunications.com/wp-includes/certificates/apotheke/lozol.html Kostenpunkt.

TB4E مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
brausetabletten kaufen http://www.tb4e.com/old-site/images/news/523/apotheke/optivar.html kostenlos probe.

handmadesoapuk.org مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
Preise niederlande http://www.handmadesoapuk.org/wp-includes/certificates/apotheke/femcon.html kaufen nachnahme.

Vixens Escorts مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
Preisvergleich europa http://vixens-escorts.co.uk/jobform/files/apotheke/sultanol.html bestellen ohne rezept gunstig.

www.wysegroup.co.uk مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
preise http://wysegroup.co.uk/medialibrary/_medialibrary_largeiconcrop/2014/02/apotheke/vetrimoxin.html Holland apotheke.

lezersonderzoek مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
online apotheke gutschein http://lezersonderzoek.com/nphf/apotheke/lioresal.html generika kaufen deutschland.

leedsfestivalchorus.co.uk مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
generika per bankuberweisung http://leedsfestivalchorus.co.uk/leedsfestivalchorus/web/app/uploads/apotheke/clostilbegyt.html kaufen per nachnahme bezahlen.

Charles مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Comprime sans ordonnance http://draycottandcharlesinteriors.co.uk/blog/app/web/upload/tinymce-source/before%20and%20after/pharmacie/cetraxal.html moins cher en ligne.

www.theartofwell-being.co.uk مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
preisliste http://theartofwell-being.co.uk/file/apotheke/starlix.html kaufen holland apotheke.

ines rojo مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Achat en suisse http://inesrojo.com/swf/pharmacie/penegra.html sur Paris sans ordonnance.

Chartfield School مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Generique moins cher http://chartfieldschool.org.uk/wp-includes/certificates/pharmacie/corinfar.html peut on acheter duen pharmacie sans ordonnance en Espagne.

www.mistera.co.uk مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
appetitzugler bestellen http://mistera.co.uk/userfiles/apotheke/necon.html pille rezeptfrei online kaufen.

Total Improvements Limited مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Commande en france http://totalimprovementslimited.co.uk/wp-content/ngg/pharmacie/roxam.html pharmacie qui vendsans ordonnance au Maroc.

Waterfront Bar مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
preise http://waterfrontbistroipswich.co.uk/wp-content/uploads/js_composer/apotheke/tolterodina.html generika bestellen osterreich.

london-removal مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
tabletten online kaufen http://london-removal.co.uk/wp-content/uploads/mainwp/apotheke/promethazine.html consta generika.

limelight مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Commande en ligne belgique http://www.stalbridgeplayers.net/wp-includes/pomo/pharmacie/ranitidin.html tarifFrance.

owlcote مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
generika rezeptfrei uberweisung http://owlcote.co.uk/wp-content/uploads/js_composer/apotheke/azelaic-acid.html apotheke wien.

Josero Spares مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
preisvergleich online apotheke http://joserospares.com/img/tmp/cms/apotheke/gladem.html Magensaftresistente tabletten.

Parisi Tax LLP مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Achat roche http://parisitax.co.uk/userfiles/media/pharmacie/elimite.html vente medicament.

patricksvillas.com مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
rezeptfrei kaufen deutschland http://patricksvillas.com/captcha_images/apotheke/duodart.html Kaufen ohne rezept in deutschland.

comfort.uk.com مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter france http://comfort.uk.com/comfort/pharmacie/nitroglycerin.html prix pharmacie Quebec.

lazer station مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
preise apotheke http://lazerstation.com/translator/apotheke/predni-h-tablinen.html generika kaufen apotheke.

Art2Choose UK مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter dugenerique en ligne http://art2choose.co.uk/images/uploads/file/pharmacie/adapalen.html vente Maroc.

Living Everyday مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter en france livraison rapide http://livinginfulleveryday.com/new/pharmacie/amoxicillin.html pilule avis.

DotPeak UK مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
El se vende sin receta en farmacias http://www.dotpeak.com/assets/farmacia/eridosis.html pagina segura comprar.

Lifting Equipment Direct مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Venta panama http://www.liftingequipmentdirectuk.co.uk/wp-content/farmacia/femara.html donde comprar en barcelona.

Benbecula FC UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Precio farmacia andorra http://www.benbeculafc.co.uk/wp-includes/ID3/farmacia/eucreas.html online USA.

highfive مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Generico en venezuela http://79.170.40.175/highfive.co.uk/guides/farmacia/sotalol.html tomar sin receta medica.

ajausa.f2hosting.co.uk مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
France net acheter html http://ajausa.f2hosting.co.uk/wp-content/pharmacie/symbicort.html prix duen pharmacie en Belgique.

Super Mummy Blog مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Barato contrareembolso http://supermummy.co.uk/wp-includes/certificates/farmacia/losar.html donde comprar barata en España.

Stephen Chappell Paintings مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Cuanto cuestan las pastillas en guatemala http://www.stevechappell.co.uk/blog/farmacia/prestole.html se puede comprar sin receta en Andorra.

Bury Aikido Club UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter express http://buryaikido.org.uk/css/pharmacie/gracial.html peut on se procurer dusans ordonnance en pharmacie.

West Newcastle Academy مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Venta de en España http://www.westnewcastleacademy.org/wp-includes/certificates/farmacia/ursodiol.html venta en Colombia.

East Devon Removals مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Donde puedo comprar sin receta http://eastdevonremovals.co.uk/SpryAssets/farmacia/forthyron.html en farmacias españolas.

dancemax.co.uk مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Generique efficace http://dancemax.co.uk/wp-includes/pomo/pharmacie/cardizem.html prix en pharmacie Suisse.

Cheyney Chilli UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Comprar mexico http://uptonchilli.co.uk/wordpress/wp-includes/certificates/farmacia/arjuna.html comprar generico pela internet.

wkrcc.co.uk مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
En farmacias peru http://www.wkrcc.co.uk/wp/wp-includes/pomo/farmacia/urecholine.html se necesita receta para comprar en Uruguay.

Bird Photography Courses UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter sans ordonnance a montreal http://birdphotographycourses.co.uk/forms/birdphotogcourse/formdata/pharmacie/tetracycline.html trouver dusur le net.

Tittensor UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Farmacia sana sana http://ruthtittensor.co.uk/css/farmacia/precose.html venta de.

londonist textile مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Generico en mexico http://www.londonisttextile.com/wp-includes/pomo/farmacia/astudal.html donde comprar generico seguro.

spurs legends مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Como conseguir pastillas http://www.spurslegends.com/wp-content/farmacia/secotex.html farmaco generico.

bwpcontracts مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Generique sans ordonnance http://bwpcontracts.com/wp-content/uploads/js_composer/pharmacie/ciproheptadina.html pharmacie pas cher Paris.

Wedding Dress UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Compra de pastillas en venezuela http://dreamweddingdress.co.uk/new/wp-includes/certificates/farmacia/azelex.html cuanto cuesta el en Argentina.

holyangelspreschool uk مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Achat quebec http://holyangelspreschool.org.uk/sites/default/files/tmb/pharmacie/boniva.html Paris pigalle.

Opticians مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
La venta de requiere receta medica http://loveopticians.co.uk/wp-includes/pomo/farmacia/tadora.html comprar seguro internet.

Smart Sliding Doors UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Donde conseguir en monterrey http://www.smartslidingfoldingdoors.co.uk/wp-includes/certificates/farmacia/terazosin.html generico mejor precio.

BWP Contracts مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Commande livraison rapide http://bwpcontracts.com/wp-content/uploads/js_composer/pharmacie/cyclophosphamide.html Suisse prix .

Car Video مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
importare in Italia http://www.carvideo.org.uk/files/file/farmacia/combivent.html prezzo generico in farmacia.

eloquentflowers مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
acquisto san marino http://eloquentflowers.co.uk/img/slides/farmacia/corbeta.html Acquistare svizzera.

Portraits UK مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Como posso comprar http://www.actionportraits.co.uk/alexthea/farmacia/cipro.html venta de en España contrareembolso.

dalryfarmerssociety مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Donde puedo comprar en cali http://dalryfarmerssociety.co.uk/wp-includes/certificates/farmacia/celadrin.html precios farmacia España.

energycentric uk مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
farmacie on line per acquisto http://energycentric.co.uk/wp-content/cache/abtf/farmacia/etodolac.html acquisto generico.

Cragg مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
farmacia on line http://craggmanagement.com/main_images/Image/farmacia/norfloxacino.html acquistare generico in farmacia.

FINEFIT مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
consiglio medico http://finefit.co.uk/wp-content/uploads/zn_fonts/icomoon/farmacia/calan-sr.html Compra online.

Karmatara Trade مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
prezzi del http://karmatara.org.np/userfiles/file/farmacia/altace.html acquista originale.

gettingmarriedindevon.co.uk مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
generico miglior prezzo http://gettingmarriedindevon.co.uk/uploads/images/Web%20Banners/farmacia/climara.html dove comprare a Roma.

Flyers مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Costo http://loopflyers.co.uk/shrek2017/wp-content/uploads/js_composer/farmacia/microdiol.html vendita in contrassegno.

mair-management مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Italiano http://mair-management.co.uk/userfiles/media/farmacia/irbesartan.html generico senza ricetta Italia.

stable mate uk مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
acquistare in farmacia http://stablemateuk.com/modules/statsregistrations/farmacia/mircette.html vendita in farmacia senza ricetta.

Marchesi Alfieri مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
online svizzera http://marchesialfieri.it/images/slideshow/64/farmacia/etoricoxib.html acquisto via internet.

Pawson Commercials مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
generico miglior prezzo http://pawsoncommercials.com/library/files/uploads/13072017/82b3f66560/farmacia/almetec.html online europa.

The Port of Mostyn مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Si vende senza ricetta http://www.portofmostyn.co.uk/screenshot/farmacia/bisacodyl.html comprare su internet e sicuro.

dead flat matt مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
on line uk http://deadflatmatt.co.uk/testclass/wp-content/uploads/js_composer/farmacia/azithromycine.html farmacia andorra.

hearingaidcenter مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
Compresse generico prezzo http://hearingaidcenter.com.np/userfiles/farmacia/duphaston.html si puo acquistare in farmacia.

Sally Bernal Agent UK مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
dove comprare il su internet http://sallybernalagent.co.uk/sys-login/farmacia/mesigyna.html on line siti sicuri.

Heliad UK مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
generico online pagamento alla consegna http://heliad.co.uk/my_pdfs/farmacia/progevera.html Dove comprare generico.

thehouse florist مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
Dove posso acquistare generico sicuro http://thehouse.florist/resources/2058/farmacia/esomeprazol.html dove comprare il naturale.

FootballBlog مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396 - - گفته است :
piller apotek recept, http://www.fantasyfootballblog.co.uk/wp-includes/pomo/apotek/himplasia.html - prisfald man.

BIRCHOVER STONE LTD مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396 - - گفته است :
Apotheek prijs prijs, http://www.birchoverstone.co.uk/wp-includes/certificates/apotheek/altiva.html , prijs nederland duitsland.

rhythms chinese medicine مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396 - - گفته است :
piller apotek online, http://www.rhythmschinesemedicine.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/apotek/verapamil.html - piller online.

tattershallkartingcentre.co.uk مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396 - - گفته است :
Kopen in duitsland zonder recept te koop, http://www.tattershallkartingcentre.co.uk/wp-content/languages/apotheek/gestinyl.html , veilig online rotterdam.

Prefast Extensions UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
Kopen in winkel rotterdam rotterdam, http://www.prefast.co.uk/wp-includes/css/apotheek/pradaxa.html , kopen online goedkoop.

Dr Carole Francis-Smith UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
uk online, http://www.carolefrancissmith.co.uk/wp-content/languages/apotek/celestene.html - spanien uden.

DADA2RARA مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
piller københavn, http://www.dada2rara.com/wp-includes/certificates/apotek/panoxyl.html - salg af.

EnjoyTheViews UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
Bestellen belgie kopen, http://www.enjoytheviews.co.uk/wp-includes/certificates/apotheek/vibramycin.html , tabletten.

sandra jane مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
bedste sted at købe danmark, http://www.sjah.co.uk/wp-includes/certificates/apotek/pradaxa.html - cr online.

Paolo مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
håndkøb apotek københavn, http://www.paolofiorentini.com/pf/wp-includes/css/apotek/lisinopril.html - køb pris.

ealesandbaker مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
Kopen apotheek amsterdam, http://www.ealesandbaker.co.uk/wp-includes/css/apotheek/nuril.html , te koop bij apotheek den haag.

dotpeak.com مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
Comprar sin receta madrid http://www.dotpeak.com/assets/farmacia/oracea.html comprar sin receta en farmacias.

Pierotti مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
köp billigt köpa, http://natalie.pierotti.org.uk/wp-content/uploads/apotek/finasteride.html , köpa online recept.

Rune Nordahl Norge مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
uten resept i Tyskland Danmark, http://runenordahl.no/wp-includes/certificates/apotek/stavudine.html , Gunstige online.

OldVarieties مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
håndkøb, http://oldvarieties.com/contents1a/wp-includes/certificates/apotek/zantac.html - kopimedicin pris.

Fletre مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
apotek Norge København, http://fletrebygg.no/wp-includes/certificates/apotek/efudex.html , kjøp Norge Sverige.

AQS GROUP UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
billigare alternativ till, http://natalie.pierotti.org.uk/wp-content/uploads/apotek/tamox.html , köpa online pris.

uthaugmarineservice.no مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
apotek Norge til salg, http://uthaugmarineservice.no/wp-includes/certificates/apotek/fexofenadin.html , lovlig resepte.

Time DMG مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
bästa Sverige, http://natalie.pierotti.org.uk/wp-content/uploads/apotek/prandin.html , kostnad apoteket Stockholm.

Allan Boocock مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
piller europe, http://www.allanboocock.co.uk/wp-includes/css/apotek/estradot.html - kapsel man.

Marsland مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 - - گفته است :
Bestellen belgie goedkoop, http://www.jamiemarsland.co.uk/wp-includes/certificates/apotheek/dontisolon.html , veilig kopen online.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نظر شما :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: