تبلیغات

آخرین ارسال های تالار
هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
آخرین تحولات یمن/ تأکید صدها هزار یمنی برادامه انقلاب

آخرین تحولات یمن/ تأکید صدها هزار یمنی برادامه انقلاب

تأکید صدها هزار یمنی بر ادامه انقلاب / مخفی کاری جزییات دیدارهای فلتمن دریمن / توافقنامه ریاض درحال فروپاشی است / آمریکا میان مسلمانان تفرقه می اندازد/ آمریکا قادر به اجرای طرحهای خود دریمن نیست / و انقلاب یمن،همدستان رژیم صالح را کنار می زند مهمترین خبرهای انقلاب مردم یمن در یک هفته گذشته است.
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:
 
سید: بر اساس روایات اگر عصر ظهور باشد باید کم کم شاهد ورود انقلابیون یمن به تحولات عراق ، شام و خصوصا عربستان باشیم اینکه کی و چطوری چنین می شود واقعا جای شگفتیست .

 


به گزارش «شیعه نیوز» ، برخلاف برخی از تحلیل گران مسائل منطقه که  گمان می کنند انقلاب مردم یمن به دست امریکا و عربستان مصادره شده است اما واقعیت این است که اگر چه بعضی از گروه ها و احزاب سیاسی یمن فریب طرح های امریکا و عربستان خورده و سکوت اختیار کرده اند ؛ ولی عموم مردم یمن همچنان بر خواسته های خود مبنی بر سرنگونی باقیمانده های رژیم صالح تاکید دارند .

آنچه در پی می آید آخرین تحولات و خبرهای مربوط به یمن در یک هفته گذشته است:

ــ تأکید صدها هزار یمنی برادامه انقلاب

صدها هزار یمنی در شهرها و استانهای مختلف این کشور با برگزاری تظاهرات، بر ادامه انقلاب تا سرنگونی باقیمانده های رژیم تأکید کردند.

تظاهرکنندگان یمنی با تأکید بر ضرورت استقلال دستگاه قضایی، خواستار اخراج نزدیکان و وابستگان عبدالله صالح از ارتش و دستگاه های امنیتی شدند.

تظاهرکنندگان همچنین بر ضرورت محاکمه عبدالله صالح و همدستانش به اتهام ارتکاب جانیت علیه مردم یمن، تأکید کردند.یمنی ها تأکید کردند که هر روز بر شدت فعالیتهای اعتراض آمیز آنها افزوده خواهد شد.

ــ مخفی کاری جزییات دیدارهای فلتمن دریمن

جفری فلتمن دیپلمات ارشد آمریکایی در ماموریت خاورمیانه ای خود به منظور ملاقات با مقامات ارشد دولت و فعالان یمن روز یکشنبه ـ6فروردین 91ـ عازم این کشور شد.

سفر فلتمن در بحبوحه انتقال قدرت سیاسی در یمن پس از استعفای علی عبدالله صالح حاکم یمن انجام می شود.

در حالی که رسانه های وابسته به رژیِم یمن در باره سفر "جفری فلتمن" معاون وزیر امور خارجه آمریکا به صنعا دست به اطلاع رسانی گسترده ای زده بودند، این رسانه ها در چرخشی ناگهانی در تلاشند جزئیات دیدارهای فلتمن را مخفی نگه دارند.

در همین حال مردم یمن معتقدند این کشور برای آمریکا دارای اولویت امنیتی است و نه سیاسی و اقتصادی ،و همه باید هوشیار باشند زیرا واشنگتن و ایادی آن درمنطقه به ویژه عربستان در صدد منحرف کردن انقلاب یمن از اهدافش هستند.

معاون وزیر امور خارجه آمریکا، پس از اظهارات سفیر امریکا در صنعا مبنی بر کم اهمیت جلوه دادن خطر سازمان القاعده و متذکر شدن خطر ایران که به زعم وی به زودی منطقه را در بر می گیرد، در شرایط حاکمیت ابهام اطلاع رسانی و تبلیغاتی وارد صنعا شد که البته مردم یمن نسبت به این اظهارات به شدت خشمگین شدند.

"احمد الزرقه" خبرنگار و تحلیلگر سیاسی یمن اظهار داشت: افزایش دیدارهای امنیتی مسئولان امریکایی دلیل روشنی بر این نکته است که امریکا یمن را در اولویت های امنیتی خود قرار داده و از نظر سیاسی یا اقتصادی هیچ اولویتی برای واشنگتن ندارد.

سفر جدال برانگیز فلتمن به کشورهای منطقه از جمله عراق و لبنان درست پس از ایراد اظهارات و ادعاهای بی سابقه سفیر امریکا در یمن است که خطر سازمان القاعده را کم اهمیت جلوه داده بود در حالی در دوره های پیش همین سازمان  بهانه آنها برای ایجاد پایگاه نظامی بود.

"علی حاجز" خبرنگار وتحلیلگرسیاسی یمن نیز گفت: سفر معاون وزیر امور خارجه امریکا درچارچوب به خدمت گرفتن  انقلاب یمن در راستای اهداف امریکا توسط عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس است.

وی افزود: امریکا و ایادی آن در منطقه به ویژه عربستان تلاش می کنند انقلاب یمن را از چارچوب اصلی آن خارج و از اهدافش دور کنند.

ــ توافقنامه ریاض درحال فروپاشی است

عضو انجمن موسسان گردهمایی جوانان آزاده یمنی تاکید کرد:"توافقنامه ریاض " در آستانه انحلال و فروپاشی است.

" محمد بن سقاف الکاف" اظهار داشت: هرچند توافقنامه ریاض از همان ابتدا ناکارآمد به شمار می رفت، اما اینک عملا این توافقنامه در آستانه انحلال و فروپاشی قرار گرفته است.

وی افزود: این توافقنامه از اساس بر پایه‌هایی باطل پایه گذاری شد، و برای پانسمان زخم هایی متعفن بدون معالجه آن‌ها شکل گرفت، و همه نیروهای ملی گرای آزاده در یمن را به حاشیه راند.

محمد بن سقاف با تأکید بر اهمیت اجماع ملی خاطرنشان کرد: باید میان همه نیروهای سیاسی و در راس آن ها جوانان در میدان های استان ها و همچنین "حراک" جنوبی و گروه "حوثی ها" و حزب انجمن فرزندان یمن و همه نیروهایی که در توافقنامه ریاض شرکت نداشتند، گفت و گو برگزار شود.

محمد بن سقاف اظهار داشت: توافقنامه ریاض بر اساس تفکر حذف دیگری و محدود کردن انقلاب به کشمکش شخصی میان طرف های این توافقنامه پایه ریزی شده است.

ــ آمریکا میان مسلمانان تفرقه می اندازد

سخنگوی گروه حوثی‌ها در یمن تأکید کرد: سازمان جاسوسی آمریکا درحال ایجاد اختلافات طایفه‌ای و مذهبی میان مسلمانان است.

" محمد عبد السلام " گفت: سازمان جاسوسی آمریکا درحال ایجاد اختلافات قومی و مذهبی میان مسلمانان برای جنگیدن آنان با یکدیگر است.

وی افزود: حوثی‌ها در یمن با هیچ طرفی از نظر مذهبی و طایفه ای یا منطقه ای مشکل ندارند؛ و مشکل آنان فقط سیاسی است.

عبد السلام افزود: برخی‌ها در حزب اصلاح، با استفاده از از سادگی سلفی ها آنان را به دام انداختند و با دروغ پردازی از طریق رسانه های خود با هدف گمراه کردن و ایجاد اختلافات طایفه ای و مذهبی تلاش کردند به درگیری های طایفه ای و مذهبی در یمن دامن بزنند.

وی با اشاره به وجود برخی افراد عاقل و میهن پرست در حزب اصلاح گفت: مواضع رسانه این حزب به دلیل ارتباط مستقیم مسئولان آن با برخی قدرتهای منطقه ای و علمای تکفیری، به درگیری های طایفه ای دامن می زند.

ــ آمریکا قادر به اجرای طرحهای خود دریمن نیست

سخنگوی جنبش خلاص یمن با اشاره به سفر ناگهانی معاون وزیر خارجه آمریکا به صنعا گفت: به دلیل حضور مردم در صحنه و تاکید آنها بر تحقق مطالبات انقلاب، آمریکا و عربستان قادر به اجرای طرح های خود در یمن نیستند.

 "اسکندر شاهر" تاکید کرد که طرفهای سیاسی که ابتکار شورای همکاری خلیج فارس را در دستور کار قرار دادند، باید مسوولیت تعهدات و پیامدهای آن را به عهده بگیرند.

وی گفت: انقلاب یمن تا سرنگونی رژیم صالح با همه ارکان آن و نیز لغو تحت الحمایگی سعودی امریکایی بر یمن ادامه دارد.

شاهر تصریح کرد: دخالت خارجی در یمن مساله تازه ای نیست زیرا یمن از بیش از 30 سال تاکنون تحت قیمومت عربستان است.

وی افزود: دخالت مستقیم و جدیدی که اینک صورت گرفته است، همان ابتکار شورای همکاری خلیج فارس است که از جانب مردم و انقلابیون یمن با مخالفت بسیار روبروست.

شاهر با تحسین و تمجید از نقش حیاتی زنان یمن در انقلاب و مشارکت سازنده آن ها در همه فعالیت های انقلابی، خاطرنشان کرد: شهر تعز شاهد تظاهرات میلیونی زنان برای تاکید بر تداوم انقلاب و مخالفت با دخالت های خارجی است.

سخنگوی جنبش خلاص یمن اظهار داشت: واقعیت ها نشان می دهد که این انقلاب همچنان ادامه دارد و برای سرنگونی رژیم علی عبدالله صالح و همه ارکان آن و نیز لغو قیمومت عربستان و امریکا بر کشور بپا شده است.

ــ انقلاب یمن،همدستان رژیم صالح را کنار می زند

یکی ازجوانان انقلابی یمن با تاکید براینکه تشکل "دیدار مشترک"به سبب همراهی با سیاست های امنیتی نظام حاکم بر این کشور بشدت مورد انتقاد قرار گرفته است، گفت که انقلاب یمن بر احزابی که برای تحقق اهداف خود با رژیم دیکتاتوری عبدالله صالح ائتلاف کردند، تکیه نمی کند و عناصر این رژیم دیر یا زود در دادگاه ها محاکمه خواهند شد.

" خالد انسی " با بیان اینکه عناصر رژیم سابق برای ضربه زدن به انقلاب مسالمت آمیز مردم یمن، اقدام به برهم زدن اوضاع و تشدید خشونت ها می کنند از جوانان یمنی خواست روند مسالمت آمیز بودن تحرکات خود را حفظ کنند تا زمینه برای کسانی که می خواهند در یمن فتنه انگیزی کنند، فراهم نشود.


:: لینک ثابت
ن : s313a
ت : 1 فروردین 1394
بازدید : 1034
نظرات : 144
144 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

احسان در تاریخ : دوشنبه 3 فروردین 1394 - - گفته است :
به احتمال زیاد جنبش انصارالله همان یمنی وعده داده شده روایات است که قبل از سفیانی در یمن انقلاب کرده و این انقلاب دچار بحران میشود و یمانی اصلی برای حفظ این انقلاب قیام خواهد کرد
پاسخ شما : سلام شاید

حسین دومان در تاریخ : سه شنبه 4 فروردین 1394 - - گفته است :
سلام سیدجان اگه بشه اسم وبلاگ ماروهم به لینک هااضافه کنwww.doman1717.blogfa.com

فاطمه در تاریخ : پنجشنبه 6 فروردین 1394 - - گفته است :
حمله عربستان به یمن از علائم ظهور است؟؟یعنی میشه گفت انصارالله همان یمانی موعود است؟
پاسخ شما : نه نیست ولی شاید مرتبط باش به لینک زیر مراجعه کنید http://s313a.vcp.ir/43318-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%D9%85%D9%86/1337119-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%88%D8%B6%D8%A7%D8%B9-%D9%81%D8%B9%D9%84%DB%8C-%DB%8C%D9%85%D9%86.html

manicure مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 13 فروردین 1396 - - گفته است :
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how can i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

manicure مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 13 فروردین 1396 - - گفته است :
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get several emails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Thanks a lot!

manicure مدیر سایت در تاریخ : شنبه 19 فروردین 1396 - - گفته است :
Hey are using Wordpress for your blog platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you need any html coding expertise to make your own blog? Any help would be greatly appreciated!

Ernestina مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 - - گفته است :
First of all I want to say wonderful blog! I had a quick question which I'd like to ask if you do not mind. I was interested to know how you center yourself and clear your head before writing. I have had a hard time clearing my mind in getting my thoughts out. I do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes tend to be lost simply just trying to figure out how to begin. Any ideas or hints? Cheers!

janaepiliero.hatenablog.com مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 - - گفته است :
I comment each time I like a article on a website or if I have something to contribute to the discussion. Usually it's a result of the fire communicated in the article I browsed. And on this post آخرین تحولات یمن/ تأکید صدها هزار یمنی برادامه انقلاب. I was excited enough to write a comment ;) I do have 2 questions for you if it's okay. Is it only me or does it look like some of these responses appear like left by brain dead individuals? :-P And, if you are posting on other online social sites, I would like to follow you. Would you list all of all your communal pages like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?

Brigida مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - - گفته است :
Peculiar article, just what I needed. http://website.delesp.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=434811

foot pain icd 10 مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 1 تیر 1396 - - گفته است :
Because the admin of this website is working, no doubt very soon it will be famous, due to its feature contents.

z-biology.mihanblog.com مدیر سایت در تاریخ : جمعه 9 تیر 1396 - - گفته است :
Wow that was unusual. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn't appear. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyhow, just wanted to say wonderful blog!

What causes pain in the Achilles tendon? مدیر سایت در تاریخ : شنبه 24 تیر 1396 - - گفته است :
I do accept as true with all the concepts you have introduced in your post. They are really convincing and will definitely work. Still, the posts are very brief for novices. Could you please lengthen them a little from subsequent time? Thank you for the post.

njlxpwblesy مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 9 مرداد 1396 - - گفته است :
topdt59r5e</br> red pill male enhancement</br> <a href="http://bestmalesenhancementpills.com"> natural male enhancement before and after</a> </br> &lt;a href=&quot;http://bestmalesenhancementpills.com&quot;&gt; male enhancement exercises&lt;/a&gt; </br> &lt;a href=&quot;http://bestmalesenhancementpills.com&quot;&gt; male enhancement pictures&lt;/a&gt; </br> red pill male enhancement

nufqytblesy مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 10 مرداد 1396 - - گفته است :
topns21s3o</br> male enhancement reviews</br> <a href="http://bestmalesenhancementpills.com"> male enhancement pills</a> </br> &lt;a href=&quot;http://bestmalesenhancementpills.com&quot;&gt; male enhancement pictures&lt;/a&gt; </br> http://bestmalesenhancementpills.com-male enhancement exercises </br> male enhancement pills free trial

bsolution مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1396 - - گفته است :
Order generic online usa http://www.brandssolution.co.uk/uploads/160_120/pharmacy/molly.html buy prices.

bsolution مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1396 - - گفته است :
Without a doctor prescription nz http://www.brandssolution.co.uk/uploads/160_120/pharmacy/trinordiol.html overnight delivery canada.

ManuelMug در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
can you take ibuprofen with acetaminophen <a href=http://erectionpillxrm.com>here</a> high court ruling aricept restriction uk <a href="http://erectionpillxrm.com">canadian drugs</a>

Erichkip در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
cialis generic soft tabs no brasil <a href="http://cialisgsa.ru/">buy cialis online</a> cialis 5mg et prostate <a href=http://cialisgsa.ru/>buy cialis online</a>

amarasdance مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
budapest, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/sinequan.html - tabletták rendelés.

lekarny on-line مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
generika recepta, http://newgoldmanagement.com/old/wp-content/lekarna/cleocin.html - prodej bez predpisu recepta.

video explorers مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
árösszehasonlító rendelés, http://www.videoexplorers.com/wordpress/wp-content/gyogyszertar/isordil.html - mennyibe kerül a tabletta.

lekarny on-line مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
ostrava brno, http://www.milfordcraftshow.com/wp-content/lekarna/meliane.html - naklady brno.

amaras dance مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
recept nélkül receptek, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/lobivon.html - mennyibe kerül a ára.

RonaldIncaf در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
can levitra be taken with food <a href="http://levitraxrm.net">generic levitra </a> does levitra stop working <a href=http://levitraxrm.net>generic levitra </a>

lekarna مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
recepta, http://mindspeakdallas.com/wp-content/lekarna/paroxat.html - Koupit genericka recepty.

online lekarna مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
bez receptu cena, http://www.premiumthemesup.com/wp-content/uploads/2017/01/lekarna/finasterid.html - Koupit za dostupne ceny cena.

gyogyszertar مدیر سایت در تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 - - گفته است :
op recept, http://www.cuttsconsulting.com/blog/wp-content/gyogyszertar/detrusitol.html - recept nélkül webáruház.

dragonize مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Lekarna cena, http://dragonize.com/blog/wp-content/lekarna/rodogyl.html - lekarna recepty.

gyogyszertar online مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
vásárlás webáruház, http://www.dianahenderson.com/photography/flash/gyogyszertar/grifulvin.html - költség rendelése.

Discover Houston Tours مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Költségei, http://www.discoverhoustontours.com/wp-content/gyogyszertar/ampicilin.html - Eladó ára.

fiona hawthorne مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Generikus gyógyszer, http://www.fionahawthorne.com/wp-content/gyogyszertar/rabeprazole.html - kapszulák eladó.

doolittlesden مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
online rendelés, http://www.doolittlesden.com/wp-content/gyogyszertar/baxo.html - Generikus árfolyam.

mericanyc مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Bez receptu recept, http://www.mericanyc.com/wp-content/lekarna/meclizina.html - naklady online.

online gyogyszertar مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
budapest, http://www.youthonthemove.net/wp-content/gyogyszertar/letrozolo.html - Generikus recept.

lekarna online مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
Lekarna brno, http://www.metrocomputerworks.com/wp-content/wflogs/lekarna/plaquenil.html - prodej bez receptu cena.

videoexplorers مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
tabletták budapest, http://www.videoexplorers.com/wordpress/wp-content/gyogyszertar/metfonorm.html - kapszulák tabletta árak.

michaeltinsley.com مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
lekarna bez predpisu online, http://www.michaeltinsley.com/wp-content/lekarna/napro.html - prodej bez predpisu levne.

amarasdance.com مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
recept nélkül recept, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/isotret.html - árösszehasonlító tabletta árak.

microseamstress مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
lek ostrava, http://www.microseamstress.com/wp-content/lekarna/gaultheria.html - nejlepsi ceny cena.

videoexplorers مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
árösszehasonlító eladó, http://www.videoexplorers.com/wordpress/wp-content/gyogyszertar/synclar.html - gd online.

gyogyszertar online مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
rendelés azonnal budapest, http://www.amarasdance.com/v2/wp-content/gyogyszertar/gestinyl.html - mennyibe kerül a ára.

mikaylamackaness.com مدیر سایت در تاریخ : شنبه 4 شهریور 1396 - - گفته است :
kde koupit bez receptu cena, http://mikaylamackaness.com/L/pixelhappy/lekarna/provisacor.html - poradek ostrava.

online lekarna مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
leky, http://newgoldmanagement.com/old/wp-content/lekarna/nitroglycerin.html - ceska ceny.

Milford Craft Show مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
prodej bez receptu lekarna, http://www.milfordcraftshow.com/wp-content/lekarna/viagra.html - lekarna online cena.

jackDUG مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
If you are looking to buy Latisse or to Buy Lumigan online, we have the low Latisse generic prices you are looking for. <a href=http://pharmacycanada.today>northwestpharmacy</a> http://pharmacycanada.today

lekarna online مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
prodej online lekarna praha, http://mindspeakdallas.com/wp-content/lekarna/atomoxetina.html - levne bez recepty.

On-line lekarny مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
v praze recepty, http://www.premiumthemesup.com/wp-content/uploads/2017/01/lekarna/anxut.html - lekarna online brno.

dragonize مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1396 - - گفته است :
alternativa de, http://dragonize.com/blog/wp-content/lekarna/diabesin.html - pilulka prodej.

Ozmafaref در تاریخ : دوشنبه 6 شهریور 1396 - - گفته است :
Hello! Author Help! Say how to unlock access blocked sites, free? I use <a href=http://goo.gl/AMsLo2><b>NORD</b></a> but they say, it can be done for free. Someone has experience?

Why does it hurt right above my heel? مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 15 شهریور 1396 - - گفته است :
Generally I do not learn article on blogs, but I wish to say that this write-up very compelled me to check out and do so! Your writing style has been amazed me. Thanks, very nice post.

Spencer مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 15 شهریور 1396 - - گفته است :
Incredible points. Outstanding arguments. Keep up the amazing work. http://naturesfinest.chefjeff.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=222788

sverigapotek مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396 - - گفته است :
bestall USA, http://sverige-apotek.life/apo-sulfatrim.html , köpa tabletter.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Non prescription canada http://newmusicweekly.com/wp-includes/certificates/pharmacy/apix.html#cost_apix price comparison usa.

hempfieldcob مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Where can I buy over the counter in usa http://hempfieldcob.org/css/pharmacy/ery.html#online_ery price of in australia.

cobra politics مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy over the counter in spain http://cobrapolitics.org/wp-includes/certificates/pharmacy/prostatic.html#price_prostatic overnight delivery canada.

Lightworks Creative مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
How to get off doctor http://lightworkscreative.com/digecorp/pharmacy/acet.html#generic_acet buy pills australia.

paulloggins.com مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Order generic overnight http://paulloggins.com/wp-includes/ID3/pharmacy/elimite.html#order_elimite best to buy online.

whitestyle مدیر سایت در تاریخ : جمعه 17 شهریور 1396 - - گفته است :
Where can I buy overnight http://alisonwhitestyle.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/leeloo.html#buy_leeloo buy prices.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy over the counter in spain http://www.southwark-supertram.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/biocos.html#order_biocos overnight delivery australia.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Uk cheap http://blog.aorafting.com/wp-includes/certificates/pharmacy/carvil.html#cost_carvil online order usa.

stopdrinkingnorth.co.uk مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Purchase online safe http://stopdrinkingnorth.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/sarafem.html#online_sarafem how much should cost per pill.

whitewater مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy overnight delivery http://www.californiawhitewater.com/wp-includes/certificates/pharmacy/xarelto.html#online_xarelto buying generic.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
How to get without a doctor prescription http://www.tranect.co.uk/wp-content/uploads/2017/02/pharmacy/meloxic.html#cost_meloxic usa prices.

feedback aorafting مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Where can I get near me http://feedback.aorafting.com/wp-content/gd-star-rating/css/pharmacy/procet.html#cost_procet buy in australia store.

pharmacy مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Buy cheap next day delivery http://www.carlislestyle.co.uk/wp-includes/certificates/pharmacy/pentox.html#buy_pentox next day delivery usa.

Enviroseal مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Where can I buy over the counter in canada http://www.envirosealpipe.co.uk/wp-content/uploads/2016/01/pharmacy/pramipexol.html#online_pramipexol pill cheap.

monumentalpartnerships.com مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Australia over the counter http://monumentalpartnerships.com/css/pharmacy/achromycin.html#buy_achromycin buy cheapest uk.

rafting com مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Real for sale uk http://www.rafting.com/wp-content/ngg/pharmacy/venlafaxin.html#price_venlafaxin where to buy tablets in chennai.

wbcq مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Without a doctor prescription australia http://wbcq.com/wp-content/uploads/2016/pharmacy/fruco.html#buy_fruco cheapest generic canada.

aorafting shop مدیر سایت در تاریخ : شنبه 18 شهریور 1396 - - گفته است :
Australian online http://shop.aorafting.com/wp-content/uploads/2017/01/pharmacy/isdiben.html#online_isdiben how much should cost per pill.

www.liratravels.com مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
Tabletten ohne rezept kaufen http://liratravels.com/data/apotheke/mirapex.html Tabletten.

Tandoori مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
deutschland kaufen http://shirinstandoori.co.uk/gallery/content/l/apotheke/saxagliptin.html gunstig online kaufen ohne rezept.

ianpsdarkcorner.co.uk مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
apotheke preis http://www.ianpsdarkcorner.co.uk/ncc/apotheke/furobeta.html original rezeptfrei.

SteeleMedia مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
preis http://www.steelemedia.co.uk/media/image_gallery_files/elysium/gallery-thumbs/apotheke/amoxicilina.html bestellen niederlande.

leafcommunications.com مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
in osterreich verboten http://leafcommunications.com/wp-includes/certificates/apotheke/aventyl.html preis von.

T B 4 E مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
generika rezeptfrei http://www.tb4e.com/old-site/images/news/523/apotheke/differin.html generikum osterreich.

Handmade Soap UK مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
deutschland bestellen rezeptfrei http://www.handmadesoapuk.org/wp-includes/certificates/apotheke/esita.html rezeptpflichtig.

vixens-escorts.co.uk مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
tabletten rezeptfrei preisvergleich http://vixens-escorts.co.uk/jobform/files/apotheke/cilostazol.html gunstig online kaufen ohne rezept.

WyseGroup UK مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
Tabletten pferd http://wysegroup.co.uk/medialibrary/_medialibrary_largeiconcrop/2014/02/apotheke/tregor.html Wo kaufen sie.

lezersonderzoek مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
tabletten wirkungsdauer http://lezersonderzoek.com/nphf/apotheke/ivermectin.html bestellen nachnahme.

leeds festival مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
generika aus deutschland mit rezept http://leedsfestivalchorus.co.uk/leedsfestivalchorus/web/app/uploads/apotheke/nibel.html bestellen schweiz auf rechnung.

FenEdge مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 26 شهریور 1396 - - گفته است :
Generique en france http://fenedgefestival.co.uk/weekend/machform/css/pharmacie/nitrostat.html menarini France.

Draycott and Charles UK مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Magasin paris http://draycottandcharlesinteriors.co.uk/blog/app/web/upload/tinymce-source/before%20and%20after/pharmacie/metoprololsuccinat.html sans ordonnance prix .

The Art of Well-Being مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
epilepsie tabletten http://theartofwell-being.co.uk/file/apotheke/rogaine.html kaufen ohne rezept holland.

Ines Rojo مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
En ligne paypal http://inesrojo.com/swf/pharmacie/izotek.html prix Belgique.

Chartfield مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Comprime maroc http://chartfieldschool.org.uk/wp-includes/certificates/pharmacie/lanso.html peut ton acheter sans ordonnance.

Mistera مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
bestellen per nachnahme http://mistera.co.uk/userfiles/apotheke/allegra.html gunstig kaufen per nachnahme.

total improvements limited مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter duen ligne pas cher http://totalimprovementslimited.co.uk/wp-content/ngg/pharmacie/aremis.html pharmacie Paris.

Waterfront Bar مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
kosten preis http://waterfrontbistroipswich.co.uk/wp-content/uploads/js_composer/apotheke/amitriptilina.html turkei apotheke kosten.

ChartfieldSchoolPTFA مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Belgique ordonnance http://ptfa.chartfieldschool.org.uk/wp-content/plugins/cpo-widgets/pharmacie/inexium.html ou peut on acheter .

London Removal مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
kaufen usa http://london-removal.co.uk/wp-content/uploads/mainwp/apotheke/lopirin.html consta generikum.

Limelight مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Achat rapide http://www.stalbridgeplayers.net/wp-includes/pomo/pharmacie/sibutramine.html sans ordonnance jumeaux.

OWL Cote مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
kaufen osterreich http://owlcote.co.uk/wp-content/uploads/js_composer/apotheke/axoven.html generika kaufen preisvergleich.

josero spares مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Tabletten http://joserospares.com/img/tmp/cms/apotheke/naprosyne.html generikum preisvergleich.

parisitax مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Achat mylan http://parisitax.co.uk/userfiles/media/pharmacie/flexeril.html prix dugenerique en pharmacie.

www.patricksvillas.com مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
kosten http://patricksvillas.com/captcha_images/apotheke/prednison.html generika preis apotheke.

comfort uk مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Medicament acheter http://comfort.uk.com/comfort/pharmacie/sumial.html ordonnance medicale.

Lazerstation.com مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
kosten osterreich http://lazerstation.com/translator/apotheke/aten.html alternative rezeptfrei.

Art2ChooseUK مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
A vendre en ligne http://art2choose.co.uk/images/uploads/file/pharmacie/lixidol.html vente Tunisie.

livinginfulleveryday.com مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Meilleurs prix pour http://livinginfulleveryday.com/new/pharmacie/olopatadine-hcl.html prix Espagne.

AshfordTennisClub مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Medicament prix http://www.ashfordtennisclub.co.uk/wp-content/uploads/js_composer/pharmacie/minidril.html moins cher lille.

UK DotPeak مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Comprar sin receta en chile http://www.dotpeak.com/assets/farmacia/imipramine.html donde comprar urgente.

Lifting Equipment UK مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Comprar en andorra sin receta http://www.liftingequipmentdirectuk.co.uk/wp-content/farmacia/metformin-hydrochloride.html receta para Mexico.

8th Burgess Hill Scout Group مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 - - گفته است :
Comment acheter dusans ordonnance en suisse http://8thburgesshillscouts.co.uk/qr/pharmacie/provames.html pilule rouge.

Benbecula Football Club UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Precios mexico http://www.benbeculafc.co.uk/wp-includes/ID3/farmacia/arcolan.html precios de en Colombia.

highfive.co.uk مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Tabletas recubiertas http://79.170.40.175/highfive.co.uk/guides/farmacia/betadine.html se puede comprar en farmacia sin receta.

Aja USA مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
A vendre canada http://ajausa.f2hosting.co.uk/wp-content/pharmacie/diclac.html pharmacie avis.

Super Mummy Blog مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Sin receta medica en chile http://supermummy.co.uk/wp-includes/certificates/farmacia/purinol.html generico precio Colombia.

Stephen Chappell Paintings مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Se puede comprar sin receta en argentina http://www.stevechappell.co.uk/blog/farmacia/tamsin.html comprar generico en España.

Bury Aikido Club UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter en ligne montreal http://buryaikido.org.uk/css/pharmacie/ceftin.html pilule abortive.

Newcastle Academy مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Tabletas recubiertas http://www.westnewcastleacademy.org/wp-includes/certificates/farmacia/female-cialis.html venta Colombia.

East Devon Removals مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Precio en farmacia http://eastdevonremovals.co.uk/SpryAssets/farmacia/serophene.html donde puedo comprar sin receta en Argentina.

dancemax.co.uk مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Commande en ligne suisse http://dancemax.co.uk/wp-includes/pomo/pharmacie/daklinza.html Paris.

Upton Chilli مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Donde comprar generico en mexico http://uptonchilli.co.uk/wordpress/wp-includes/certificates/farmacia/carbamazepine.html venta en Venezuela.

WKRCC مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Precio pastillas chile http://www.wkrcc.co.uk/wp/wp-includes/pomo/farmacia/adcirca.html venta Colombia.

Bird Photography Courses UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Acheter moins cher http://birdphotographycourses.co.uk/forms/birdphotogcourse/formdata/pharmacie/tryptophan.html vente au Maroc.

Ruth Tittensor مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Cuanto cuesta en venezuela http://ruthtittensor.co.uk/css/farmacia/vandral.html donde comprar pastillas de en bogota.

Londonist مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Generico do http://www.londonisttextile.com/wp-includes/pomo/farmacia/bronchospray.html comprar on line.

ear muffs مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Medecin prescripteurbelgique http://earmuffsforkids.co.uk/newshop/includes/extra/pharmacie/order-.html soft meilleur prix .

BWP Contracts مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Achat generique paypal http://bwpcontracts.com/wp-content/uploads/js_composer/pharmacie/mefenamique.html prix Montreal.

midkentmetals مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Donde conseguir en panama http://www.midkentmetals.co.uk/wp-content/farmacia/index-7.html en venta Chile.

Opticians UK مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Venta de en valencia España http://loveopticians.co.uk/wp-includes/pomo/farmacia/zovirax.html onde comprar generico.

BWP Contracts مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Generique achat http://bwpcontracts.com/wp-content/uploads/js_composer/pharmacie/prazosin.html trouver dusans ordonnance.

novabussing.co.uk مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1396 - - گفته است :
Precio mas barato http://www.novabussing.co.uk/News/farmacia/allergica.html compra de en internet.

car video مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
comprare online senza ricetta http://www.carvideo.org.uk/files/file/farmacia/dulcolax.html vendita in francia.

Eloquent Flowers مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
dove comprare online sicuro http://eloquentflowers.co.uk/img/slides/farmacia/index-8.html acquista in contrassegno.

Portraits UK مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Venta en farmacias mexico http://www.actionportraits.co.uk/alexthea/farmacia/estrofem.html como comprar en Venezuela.

Dalry Farmers UK مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Se vende sin receta http://dalryfarmerssociety.co.uk/wp-includes/certificates/farmacia/amertil.html comprar al mejor precio.

energycentric.co.uk مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
sito sicuro acquisto generico http://energycentric.co.uk/wp-content/cache/abtf/farmacia/levlen.html pillole online.

craggmanagement.com مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Italian http://craggmanagement.com/main_images/Image/farmacia/flexium.html comprare in svizzera.

finefit مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
migliore del http://finefit.co.uk/wp-content/uploads/zn_fonts/icomoon/farmacia/rogaine.html farmacia andorra.

Karmatara Trade مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
sicuro http://karmatara.org.np/userfiles/file/farmacia/meclizine.html senza ricetta milano.

loop flyers مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
equivalente http://loopflyers.co.uk/shrek2017/wp-content/uploads/js_composer/farmacia/glimepirid.html comprare in Italia online.

giftsforboys uk مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
posso acquistare senza ricetta http://giftsforboys.co.uk/includes/extra/farmacia/midamor.html online Italia sicuro.

Mair مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
comprare senza carta di credito http://mair-management.co.uk/userfiles/media/farmacia/fucidin.html prezzi generico in farmacia.

Stable Mate UK مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Prezzo listino http://stablemateuk.com/modules/statsregistrations/farmacia/ampicillin.html prezzo compresse.

Marchesi Alfieri IT مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
generico pagamento alla consegna http://marchesialfieri.it/images/slideshow/64/farmacia/olopatadine-hcl.html miglior in commercio.

Pawson Commercials مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
prezzo confezione http://pawsoncommercials.com/library/files/uploads/13072017/82b3f66560/farmacia/fluorouracil.html prezzo migliore.

Gunston مدیر سایت در تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 - - گفته است :
Prezzo di listino http://gunstoninteriors.co.uk/wp-content/uploads/js_composer/farmacia/revlimid.html comprare online pagamento alla consegna.

DEAD FLAT MATT مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
migliore o http://deadflatmatt.co.uk/testclass/wp-content/uploads/js_composer/farmacia/quetiapina.html senza ricetta medica.

hearing aid مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
Tu medico http://hearingaidcenter.com.np/userfiles/farmacia/sebrane.html equivalente in america.

sallybernalagent uk مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
pillole generico http://sallybernalagent.co.uk/sys-login/farmacia/repaglinide.html miglior generico.

Heliad مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
Acquisto generico in Italia http://heliad.co.uk/my_pdfs/farmacia/ventmax.html o equivalente.

the house florist مدیر سایت در تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1396 - - گفته است :
dove posso comprare http://thehouse.florist/resources/2058/farmacia/buccoval.html acquista generico.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نظر شما :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: