تبلیغات

آخرین ارسال های تالار
هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
بیانات امام خامنه ای در 28 بهمن به سران سه قوا نمایندگان مجلس و مردم

حضرت آیت الله خامنه ای، خودداری امریکا از زورگویی و شرارت، احترام گذاشتن به حقوق ملت ایران، عدم دخالت در امور داخلی ایران که در حمایت از فتنه گران 88 کاملاً آشکار بود و پرهیز از آتش افروزی در منطقه را از جمله نشانه هایی دانستند که اگر بروز کند می تواند نشان دهنده حسن نیت دولتمردان امریکایی باشد.
رهبر انقلاب افزودند: اگر اینطور شود و امریکایی ها در حرف و عمل نشان دهند که غیرمنطقی نیستند آن وقت می بینند که جمهوری اسلامی و ملت ایران، خیرخواه و اهل تعامل و منطقند.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: تنها راه تعامل با جمهوری اسلامی ایران همین است و در این صورت دولت امریکا، جواب مناسبی دریافت خواهد کرد.
ایشان در بخش پایانی سخنانشان به قضیه مهمی که یکشنبه دو هفته قبل در مجلس پیش آمد پرداختند و نکات مهمی را در این باره بیان کردند.
رهبر انقلاب با اشاره به ناراحتی ملت و نخبگان از این مسئله افزودند: این قضیه بد و نامناسب، بنده را نیز از دو جهت ناراحت و متأثر کرد یکی از بابت اصل وقوع ماجرا و دیگری بابت ناراحتی مردم از این قضیه.
ایشان افزودند: در این ماجرا متأسفانه رئیس یک قوه به استناد یک اتهام ثابت نشده و حتی مطرح نشده در دادگاه، دو قوه دیگر یعنی مجلس و قوه قضاییه را متهم ساخت که کاری بد، ‌غلط، نامناسب،‌ خلاف شرع، خلاف قانون و خلاف اخلاق بود.
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: این رفتار، حقوق اساسی مردم را نیز تضییع کرد چرا که زندگی در «آرامش و امنیت روانی و اخلاقی»، جزو حقوق اساسی ملت است.
رهبر انقلاب تأکید کردند: بنده فعلاً نصیحت می کنم که این کار شایسته ای برای نظام جمهوری اسلامی نیست.
ایشان استیضاح اخیر را نیز کاری غلط خواندند و افزودند:‌استیضاح باید فایده ای داشته باشد اما چند ماه مانده به پایان کار دولت،‌استیضاح یک وزیر آن هم به خاطر مسئله ای که مربوط به وزیر نیست،‌چه علت و فایده ای دارد؟
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: در داخل مجلس هم کسانی حرفهای نامناسب بر زبان آوردند که آن هم غلط بود.
ایشان خاطرنشان کردند: دفاع رئیس محترم مجلس هم قدری زیاده روی بود و لزومی نداشت.
رهبر انقلاب تأکید کردند: نه آن متهم کردن، نه آن برخورد کردن و نه آن استیضاح، ‌مسائل مناسبی نبود.

تحلیل سید:

خیلی زیاد روی مسائل دو یکشنبه و بیانات مقام معظم رهبری فکر کردم بررسی کردم رایزنی و مشورت کردم بنظر حقیر کارهایاقا یک ظاهر دارد یک باطن و از همه مهمتر یک خروجی یک نتیجه عظیم سیاسی.

ظاهرش که شفاف و روشن است اما تحلیل حقیر این هست که این بیانات جلوی فتنه ای بسیار بزرگ را که اگر واقع می شد قطعا سالها ظهور عقب می افتاد را گرفت و ان فتنه عظیم سقوط دولت در ادامه کار و استیضاح ریس جمهور بود که اگر چنین می شد شاید حدود بیست سال ظهور عقب می افتاد اما بیشتر نمی توانم فعلا دقیق تر مطلب را باز کنم اگر عمری باقی بود تحلیل های مختلف را براتون خواهم گذاشت و نظر صحیح تر را با استدلال بیان می کنم

زنده باد بهار:: ادامه مطلب
ن : s313a
ت : 30 بهمن 1391
بازدید : 378
نظرات : 4
هتاکی اخیر خبرگزاری فارس

سلام بر صمصام المنتقم

خبرگزاری فارس:
ایا سریال نشست‌های مخفیانه حلقه انحرافی ادامه‌دار است؟

خبرگزاری فارس: سومین نشست انتخاباتی هواداران دولت موسوم به "حامیان گفتمان انقلاب" به احتمال قوی، همچون 2 نشست گذشته زمان و مکان آن پس از برگزاری اعلام خواهد شد.
خبرگزاری فارس: آیا سریال نشست‌های مخفیانه حلقه انحرافی ادامه‌دار است؟


www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901119000391


با توجه به سخنان اخیر امام خامنه ای در نماز جمعه اخیر تهران ما خبر مذکور خبرگزاری فارس را خروج از مسیر ولایت و داخل شدن تحت ولایت شیطان می دانیم و هتاکی وقیحانه خبرگزاری فارس را محکوم می نماییم و اگر اقای لاریجانی با این هتاکی برخورد نکرد ان را نقطه سیاهی در کارنامه ایشان می دانیم:: ادامه مطلب
ن : s313a
ت : 19 بهمن 1390
بازدید : 371
نظرات : 2
بزودی با ناگفته هایی از جلسه حامیان دولت عدالت با دکتر احمدی نژاد خدمتتان خواهم بود

بزودی با ناگفته هایی از جلسه حامیان دولت عدالت با دکتر احمدی نژاد خدمتتان خواهم بود:: ادامه مطلب
ن : s313a
ت : 14 دی 1390
بازدید : 271
نظرات : 3
تسخیر سفارت اقدامی فی نفسه الهی

سلام بر بهار انسانها و شکوفایی دورانها

سلام بر همه عزیزان
مقدمه :
بعد از اقدام بانک مرکزی در پی مصاحبه اقای بهمنی در خصوص شکستن حباب سکه بازار سکه تکان شدیدی خورد و طی دو روز نزدیک 35000 تومان سقوط کرد بازار اتی سکه هم درجا سکته کرد مثلا در حالی که سر رسید تیر 91 تا 769 هزار تومان هم معامله می شد تا مرز 3 درصد منفی یعنی 727 سقوط کرد فردای ان روز نیز در اثر شوک سیگنال بهمنی بازار کلا قفل و نزدیک 5000 قرار داد در صف فروش سکه انهم با 3 درصد منفی قرار داشتند که ناگهان بازاری که سکته کرده بود روند صعودی به خود گرفت و تا مرز 3 درصد مثبت پیش رفت یعنی 769 همه شوک زده چی شده گفتند سفارت انگلیس توسط دانشجویان تسخیر شده در حالی که در ان ساعت هم دلار بازار نزولی بود هم سکه بانکی هم سکه بازار ولی شوک این خبر چنین واکنشی را از سوی فعالین بازار در پی داشت چرا ؟:: ادامه مطلب
ن : s313a
ت : 10 آذر 1390
بازدید : 468
نظرات : 3