تبلیغات

آخرین ارسال های تالار
هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
هیچ کسی نمی­‌تواند وقت تعیین کند، «کذّب الوقّاتون»، ولی علائم نشان می‌دهد ظهور نزدیک است.

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله روح‌الله قرهی مدیر حوزه علمیه امام مهدی(عج) حکیمیه تهران در تازه‌ترین جلسه اخلاق خود فرمودند:

 

لذا این مطلب را در جایی بیان کردم، حالا که آخر بحث است، در اینجا هم بیان می‌کنم که بعد از آن به سلام به وجود مقدّس آقاجانمان وارد شویم. بیان کردم: یکی از خصوصیّات سربازان آقاجانمان، حافظ قرآن بودن است.

عزیزان من! این را جدّی بگیرید، ولو شده روزی، یک آیه قرآن حفظ کنید، اثر دارد. با قضایای یمن، بدانید مطالبی به وجود می‌­آید و در این چند ماه آینده، به آخر سال نرسیده، خواهید دید اتّفاقاتی هم در آن مملکت متجاوز می‌افتد و به فضل الهی مطالب دیگری هم خواهید دید که دهان، بسته است. هیچ کسی نمی­‌تواند وقت تعیین کند، «کذّب الوقّاتون»، ولی علائم نشان می‌دهد ظهور نزدیک است.

 

لذا چند چیز را بیان کردم که به آن، مداومت کنید. یکی حفظ قرآن است، چون سربازان آقاجان، حضرت حجّت، حافظان قرآن هستند و این، قاعده است.

اخیراً هم خیلی تأکید کردند که هر ساعت دعای سلامتی آقا «اللّهمّ کن لولیّک الحجّة بن الحسن ...» را بخوانید. حتّی شب هم که خواستید بخوابید، حساب کنید چند ساعت خواب بودید و به ازای آن، وقتی بیدار شدید، مثلاً چهار ساعت خوابیدید، چهار مرتبه دعای سلامتی را بخوانید. اوایل هم تا عادت کنید، می‌توانید برای خودتان ساعت کوک کنید، یا زنگ موبایلتان را تنظیم کنید که هر ساعت بخوانید و هر ساعت به یاد آقا جان باشید. البته این حداقل هست که بیان می­کنم، منتها حالا ما به این أقل، اکتفا می­کنیم.

یکی هم که بیان کردم موقع خواب، زمانی که دیگر مسواکت را زدی و می­‌خواهی بخوابی، دقایقی را با آقا جان خلوت کن و با ایشان صحبت کن. خدا گواه است در حوزه­ای، در حجره­ای، در خانه‌ای، یک جایی تنها باش و با آقا جان خلوت کن و حرف بزن، بگو: آقا جان! مولای من! سیّد من! سالار من! من می‌­خواهم سربازت شوم. وضعم خراب است و خودم می­‌دانم که غرق گناهم، شما عین الله الناظره هستی، عالم به ید شماست، خلیفه الله هستی، پروردگار عالم امور را به شما تفویض کرده و بیمنه رزق الوری در مورد شماست، رزق مادی و معنوی به دست شماست، حالا می­‌شود امر بفرمایید که  ما را هم جزء سربازانتان بنویسند، می­‌شود در آن اسامی که شیخنا الاعظم دارند، اسم ما هم ثبت و ضبط شود؟! آقا جان! شما کریمید.

با آقا صحبت کن، آقا خیلی کریم است، بگو: آقا جان! یابن رسول الله! قربانتان بروم. شما کریمید، ابن الکریمید، آقا جان! شما به بدی من نگاه نمی­کنید، کسی که عادت به کار خوبی داشته باشد، حسب عادت، خودش کار خودش را می­کند، آقا جان شما عادت دارید احسان می­کنید، من بیچاره را هم مدّ نظر بگیر. آقا جان! امید دارم خوب شوم.

برای مادر آقا فاتحه بخوانید و ایشان را به نرجس خاتون قسم بدهید. بگو: آقا جان! شنیده­ام که شما خیلی به مادر مکرمه­تان حضرت نرجس خاتون عشق می­‌ورزید. آقا جان! به مادرت قسمت می­دهم دست ما را بگیر. آقا جان! چند وقت دیگر شهادت یا وفات آن بانویی است که به ایشان هم خیلی اعتقاد داری. آقا جان! وضعم خراب است و خودم می­‌دانم و به محضر شما، نه جای دیگر اقرار می­‌کنم. شما خلیفه اللّهی و پرونده اعمال من را می‌­بینی و اشک می­‌ریزی، کمکم کن.

معلوم می­‌شود که آقا جان چقدر ما را دوست دارد. خدا نکند که بگویند: آقا جان پرونده ما را که می­‌بیند، دیگر اشک نمی‌­ریزد، خیلی درد است، مگر خود آقا جان عنایت کنند و بگویند: دیگر این دفعه پرونده‌­ات که به دست آقا جان رسید، آقا یک لبخند ملیحی زد و به شیخنا الاعظم دستور داد که اسمش را ثبت کن.

آقا جان! یعنی می­‌شود؟ آرزو هست دیگر، یعنی می­‌شود؟ تا حالا که قلبت را به درد آوردم قربانت بروم. آقا جان! به آن لحظه‌­ای که عمه جانت روی آن تلی که به تله زینبیه معروف شد، مدام می­‌نشست و بلند می‌­شد و روی سر می­زد، مدام صدا می‌­زد: وا محمّدا، آقا جان! دستم را بگیر، من بد جور در گناه غوطه خوردم، بد جوری دارم در این لجن‌زار دست و پا می‌­زنم. آقا جان! بعید می‌­دانم که دلت بخواهد یک محبّ تو در لجنزار گناه فرو برود و مدام دست و پا بزند، آقا جان! دستم را بگیر، به جان عمّه جانت، به جان مادرت دستم را بگیر.

جایی که دیگر خیلی گیر کردی و در تنگنا قرار گرفتی، بگو: آقا جان، آقای من، عزیز من! به آن لحظه­‌ای که مادرت بین در و دیوار صدا زد مهدی جان کجایی؟! من را دریاب ....

«یا وصیّ الحسن و الخلف الحجّة أیّها القائم المنتظر المهدی، یابن رسول اللّه یا سیّدنا و مولانا،

إنّا توجّهنا و استشفعنا و توسّلنا بک إلی اللّه و قدّمناک بین یدی حاجاتنا، یا وجیهاً عنداللّه، إشفع لنا عنداللّه»:: لینک ثابت
ن : s313a
ت : 31 فروردین 1394
بازدید : 1970
نظرات : 48
48 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

احمد در تاریخ : دوشنبه 31 فروردین 1394 - - گفته است :
سلام اقا سید چرا تحلیل جدید نمیذارید؟ دلیلی داره؟

حدیث انتظار در تاریخ : دوشنبه 31 فروردین 1394 - - گفته است :
سلام.خیلی دیر به دیر مطلب میزارین.از تحلیلها هم که خبری نیست. به امید دیدار روی یار

علی رستمی در تاریخ : سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا

محسن در تاریخ : سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام. سایتتون خیلی خوب و جالبه. فقط دیر به دیر مطلب می ذارین. لطفا مقداری کوشاتر. موفق باشید.

علی رستمی در تاریخ : سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
فارس/کشورهای عضو ائتلاف متجاوزانه علیه یمن به سرکردگی عربستان سعودی در بیانیه‌ای پایان حملات خود در یمن را اعلام کردند. به گزارش تلویزیون دولتی عربستان سعودی، کشورهای ائتلاف متجاوز به سرکردگی عربستان سعودی پایان عملیات خود در یمن و آغاز مرحله بازگردان امید به یمنی‌ها را اعلام کردند.

علی رستمی در تاریخ : چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
شبکه خبر/ روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت» در شماره روز سه شنبه خود در اینترنت نوشت: وضع وخیم جسمی ابوبکر البغدادی سبب شده است تا اعضای این گروه درصدد انتخاب رهبری دیگر برای خود برآیند. نشریه انگلیسی به نقل از «روزنامه گاردین» نوشت: منابع نزدیک به داعش می گویند: ابوبکر البغدادی در پی بمبارانی که نیروهای ائتلاف آمریکا در ماه مارس (اسفند 93) صورت داده بودند، متحمل جراحت هایی شده است که زندگی اش را تهدید می کند. برابر این گزارش، گمان می رود البغدادی اکنون به کندی در حال بهبود باشد؛ با این حال وخامت حال وی سبب شده است تا اعضای گروه داعش نگران این باشند که وی دیگر زنده نماند؛ از این رو به فکر یافتن جانشین برای هدایت این گروه افراطی برآمده اند. هشام الهاشمی، مشاور امور داعش دولت عراق، ضمن تائید ز

علی رستمی در تاریخ : چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
هشام الهاشمی، مشاور امور داعش دولت عراق، ضمن تائید زخمی بودن «بغدادی» به این روزنامه گفت: بله او در 18 مارس در کنار گروهی که همراهش بودند، در منطقه «الباج» (al-Baaj) در 200 مایلی «موصل» نزدیک روستای «ام الرئوس» زخمی شد. گرچه پیش از این خبرهایی درباره زخمی شدن ابوبکر البغدادی منتشر شده بود، اما اطلاعات اندکی چه از طرف مقامات عراقی چه از طرف نظامیان آمریکایی درباره اینکه آیا حال البغدادی وخیم است، وجود داشت. تازه ترین حمله که به کاروان خودرویی شامل سه دستگاه خودروی حامل البغدادی صورت گرفت، سه تن نیز کشته شدند. البغدادی خود را در ماه ژوئن 2014 خلیفه اعلام کرد و مناطق شمال عراق و سوریه را قلمرو خلافت ادعایی اش خواند. تروریست های تحت هدایت البغدادی تا کنون جنایت های بسیاری را در مناطق مختل

نمایندگی رسمی الکسا در ایران مدیر سایت در تاریخ : جمعه 4 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
www.iAlexa.ir افزایش بازدید فوق واقعی سایت و وبلاگ شما!!! فول گارانتی + تضمینی www.iAlexa.ir

313 در تاریخ : چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
با این بهم ریختگی در اوضاع عربستان ( احتمال سرکوبی شاهزادگان ) منتظر اخبار حملات گسترده ملک عبد الله دوم اردن باشید www.tasnimnews.com/Home/Single/725539/

313 در تاریخ : چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام آقا سید عزیز ؛ تشکر از مطالب خوب و با ارزشتان؛حال که اوضاع منطقه به سرعت به سمت امر ظهور پیش میرودشایسته است مطلاب مهم و با ارزشی در رابطه با وظایف یاران امام زمان در آستانه ظهور قرار دهید.مانند این پست که قرار دادین .تشکر

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
تسنیم/ روزنامه انگلیسی "گاردین" به دنبال تغییرات در دربار پادشاهی سعودی مطلبی تحت عنوان "هدف از انجام تغییرات در عربستان علاوه بر اصلاحات باقی ماندن بر سر قدرت بود" منتشر کرد. روزنامه گاردین نوشت: "مبارزه بر سر قدرت در عربستان ظرف چند ساعت گذشته سمت و سوی خطرناکی به خود گرفت چرا که ملک سلمان شاه سعودی شاهزاده محمد بن نایف (اولین نوه موسس عربستان سعودی) را به عنوان ولیعهد و فرزندش محمد بن سلمان را به عنوان جانشین ولیعهد برگزید. این روزنامه انگلیسی خاطرنشان کرد: محمد بن نایف وزیر کشور است و مسئولیت نبرد با تروریسم در طول چندین سال گذشته درعربستان را برعهده داشت. این امر نشان می دهد هدف از تغییرات به وجود آمده آن است که خاندان حاکم در برابر چالشهای روزافزون فر

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
می دهد هدف از تغییرات به وجود آمده آن است که خاندان حاکم در برابر چالشهای روزافزون فراروی خود بر سر قدرت باقی بمانند. به گزارش العالم، گاردین افزود: انتخاب محمد بن سلمان 35 ساله برای تصدی پست جانشینی ولیعهد به عنوان پاداش برای نقش وی تحت عنوان وزیر دفاع در نبرد با حوثی ها (انصارالله) یا به اصطلاح عملیات "توفان قاطعیت" شکل گرفت. این روزنامه نوشت: تعیین عادل الجبیر به عنوان جانشین سعود الفیصل برای سمت وزارت خارجه عربستان به عنوان فردی خارج از گردونه خاندان حاکم، تلاشی در جهت نزدیک شدن به آمریکا تلقی می شود زیرا الجبیر سفیر آمریکا در واشنگتن بود و مدتی در آمریکا زندگی کرده است. گاردین خاطرنشان کرد: ملک سلمان با توجه به داشتن 79 سال سن می داند که دوران حاکمیت وی طولانی ن

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
گاردین خاطرنشان کرد: ملک سلمان با توجه به داشتن 79 سال سن می داند که دوران حاکمیت وی طولانی نیست و به همین دلیل، تصمیم گرفت تا هر چه سریع تر به پرونده انتقال حکومت به نسل نوادگان عبدالعزیز خاتمه ببخشد.

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
فارس/ منابع آگاه به روزنامه السفیر لبنان گفتند که شمارش معکوس برای انجام عملیات القلمون آغاز شده و این عملیات از لحاظ امنیتی برای حزب الله از اهمیت خاصی برخوردار است. در راستای آنچه «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان درباره نزدیکی نبرد القلمون خبر داده بود، منابع آگاه اعلام کردند که آماده سازی برای عملیات القلمون رو به اتمام است. روزنامه لبنانی السفیر به نقل از این منابع اعلام کرد که شمارش معکوس برای آغاز این عملیات آغاز شده است و با کامل شدن آمادگی میدانی حزب الله برای انجام عملیات، این نبرد به زودی صورت می‌گیرد. این منابع همچنین تأکید کردند که نبرد القلمون به خودی خود از اهمیت بالایی برای امنیت مقاومت و امنیت داخلی لبنان برخوردار است و آمادگی برای آن بسیار وقت گیر بوده است.

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
بر اساس این اطلاعات عملیات منطقه الجرود در مرز لبنان و سوریه را شامل خواهد شد و هدف آن از بین بردن تهدید گروه‌های تروریستی در این منطقه برای حزب الله و تقویت امنیت روستاهای مرزی جرود و پایگاه‌های نظامی این منطقه است.

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
تسنیم/ یک پایگاه خبری لبنانی با اشاره به اتحاد محمد بن نایف و محمد بن سلمان برای حذف متعب بن عبدالله نوشت که این اتحاد ممکن است در مرحله آینده تبدیل به جنگ قدرت شود. پایگاه خبری النشره لبنان در مقاله ‌ای با اشاره به انتصابات اخیر پادشاه عربستان سعودی نوشت: تغییرات در حاکمیت عربستان سعودی که صبح دیروز اعلام شد، به صورت ناگهانی نبود، بلکه نتیجه سناریویی بود که آغاز آن چند ماه پیش و از زمان اعلام مرگ ملک عبدالله بن عبدالعزیز کلید خورد. اولین نشانه‌های این اقدام تعیین محمد بن نایف در سمت جانشین ولیعهد عربستان بود، چرا که پست ولایت عهدی پیشتر برای مقرن بن عبدالعزیز رزرو شده بود، ملک عبدالله با این اقدام سعی داشت متعب بن عبدالله را جانشین ولیعهد کند تا وی بتواند اولین نفر از نوادگان عبدال

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
نوادگان عبدالعزیز باشد که به تخت پادشاهی می رسد، اما این اتفاق نیفتاد. محور این سناریو بر اساس طرح مشترک متعب بن عبدالله و خالد التویجری رئیس دفتر پادشاهی ملک عبدالله و مقرن بن عبدالعزیز بود. مبنای ایجاد سمتی تحت عنوان جانشین ولیعهد از همین سناریو رقم خورد، اما ضربات اولیه‌ ای که این سناریو دریافت کرد در جریان اولین مجموعه انتصاباتی بود که ملک سلمان بن عبدالعزیز انجام داده و سعی دارد محمد بن نایف را به عنوان جانشین ولیعهد انتخاب کرده و خالد التویجری را از دیوان پادشاهی اخراج کرد، چرا که وی وسیله‌ ای برای رسیدن متعب بن عبدالله به پادشاهی بود. در آن زمان این موضوع در نزد بسیاری از ناظران کودتا بر ضد دوره سابق پادشاهی عربستان نامیده شد. بنا به دیدگاه تحلیلگران مسائل عربستان سعودی ب

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
بدعت پست جانشین ولیعهد چیزی بود که پادشاه سابق از طریق آن به دنبال زمینه‌ سازی برای حاکمیت فرزندش متعب بن عبدالعزیز بود، وی بر همین اساس احمد بن عبدالعزیز و دیگران را منزوی کردند، اما این اقدام از سوی رقبای خاندان عبدالله به عنوان راهی برای قطع کردن مسیر پادشاهی متعب استفاده کرد. انتصابات جدید شاه عربستان علامت‌های سؤال زیادی را ایجاد کرد، چرا که مقرن بن عبدالعزیز را از این سمت برکنار کرد تا زمینه را برای به قدرت رسیدن محمد بن سلمان وزیر دفاع و فرزند خود مهیا کند تا وی شاه آینده کشور باشد. یکی از پیگیری کنندگان مسائل عربستان معتقد است که متعب بن عبدالله حتی تا چند روز پیش برای رسیدن به حاکمیت بر روی مقرن بن عبدالعزیز حساب می‌ کرد ، اما اتفاقاتی که صبح دیروز رخ داد این محاسبات را

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
محاسبات را به صورت نهایی از بین برد. به این ترتیب محمد بن نایف اولین پادشاه عربستان سعودی از نسل نوادگان عبدالعزیز خواهد بود ، چرا که بنا به تصمیمات جدید جایگاه ولایت عهدی را در اختیار گرفته است. البته اطلاعات جدید نشان‌ دهنده وجود اعتراضاتی در داخل خاندان حاکم عربستان نسبت به این تحولات است. این اطلاعات نشان می‌دهد که مقرن خواستار کنار رفتن از منصب خود نشده، بلکه این موضوع به وی تحمیل شده است، با وجود اینکه بعید به نظر می‌رسد این موضوع به صورت علنی اعلام شود ، اما پیامدهای مهمی خواهد داشت. از این منظر می‌توان گفت که ارتباط بین محمد بن نایف و محمد بن سلمان در دوره گذشته طبیعی بود، به ویژه اینکه بن سلمان در شرایط کنونی به علت بیماری پدرش حاکم عملی عربستان سعودی به شمار می ‌رود، ام

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
اما احتمالا باب درگیری ها بین دو شاهزاده در مرحله آینده آغاز خواهد شد، به ویژه اینکه هر دوی آن‌ها نسبت به اقداماتی که طرف مقابل ممکن است انجام دهد، می ‌ترسند. پیشرفت‌ هایی که فرزند شاه کنونی به ‌دست‌ آورده و در نتیجه آن‌ها به جانشینی ولیعهد رسیده، باعث شده برخی ناظران از وجود تعارض در منافع دو طرف سخن گفته و تأکید کنند که این تعارض در آینده خود را نشان خواهد داد. بن سلمان در چند ماه اخیر قوی ‌ترین مرد عربستان سعودی بوده است، اما برخی پیش ‌بینی‌ ها نشان می‌ دهد که در دوره جدید بن نایف بیشترین قدرت را در دست خواهد گرفت، این موقعیت به علت سمت داخلی بن نایف و مناسبات ویژه‌ اش با آمریکا است. البته بن سلمان به سرعت در تسلط بر بیشتر مراکز تصمیم ‌گیری مالی و نظامی عربستان سعودی موفق شد، اما ز

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
اما زیرکی بن نایف که از حمایت آمریکا نیز برخوردار است، باعث خواهد شد وی به زودی معادله را تغییر دهد. بنابراین گرچه ائتلاف بین دو محمد باعث انزوای نهایی متعب بن عبد الله از طریق برکناری مقرن شد، اما بحث در زمینه آینده حاکمیت عربستان اجازه ترسیم برخی سناریو های ممکن را نیز می ‌دهد، از جمله سناریوها کودتای بن نایف بعد در رسیدن به حاکمیت بر ضد بن سلمان است، درست مانند اتفاقی که با مقرن بن عبدالعزیز رخ داد. البته ادامه همکاری این دو نفر نیز احتمال دارد ، به ویژه اینکه هر دوی آن‌ها از حجم پیامدهای ناشی از ورود به جنگ قدرت در سطح نوادگان عبدالعزیز اطلاع دارند. براساس آنچه مطرح شد، عربستان سعودی در سایه تحولات بزرگ جهانی و منطقه‌ای وارد مرحله تازه‌ای شده است ، مرحله‌ ای که البته شاخص‌ ه

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
شاخص‌ های آن در شرایط کنونی بروز نخواهد کرد، چرا که این کشور به درگیری‌ ها در یمن و تعداد دیگری از پرونده‌های منطقه‌ ای مشغول است ، اما باید دید آیا جنگ ارکان حاکم در عربستان سعودی جهت رسیدن به قدرت پیامدهایی بر ساختار کنونی این کشور خواهد داشت ؟

علی رستمی در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام سید جان.ببخشید من صفحه نظرات رو شلوغ کردم.خبرها و تحلیلهای مهمی بنظر میومد.هرکجا صلاح ندیدید.پاکشون کنید.

حسین دومان در تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام برادرعلی رستمی چقدربراظهورامسال امیدواری یانظرت براسال های دیگه هستش

علی رستمی در تاریخ : جمعه 11 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام برادر حسین کذب الوقاتون اما خانمم خواب دید بین رکن و مقام زمین باز شده تمام افراد درحال طواف رفتن داخل زمین بعد از رکن یمانی یه پارچه بسیار معطر اوردن بیرون برادرم خواب پسر فاطمه رو دید که داره حجرالاسود رو زیارت میکنه خودمم خواب سفیانی رو دیدم و همون روز خبر فلج شدن ابوبکر بغدادی رو دادن حالا من سوال میکنم چقدر به ظهور امیدوار باشم ها انهم یرونه بعییدا و نراه قریبا

حسین دومان در تاریخ : شنبه 12 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
برادرعلی جان به امیدخداخیرباشه همینه که گفتن نزدیکی ظهورخوابهای آخرالزمانی مردم بیشترمیبینندراستش منم توخواب دیدم هم دارن به هم میگن ایران به قطرچیزی گفته ولی اوناردکردن همه جامیگفتن ولی نمیدونم جریان چیه

ناشناس در تاریخ : شنبه 12 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام چرا پست جدید نمیزارین؟

حدیث انتظار در تاریخ : یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
جناب آقای علی رستمی ممنون از اخباری که میگذارین استفاده میکنیم.به امید ظهور هر چه نزدیکتر مولایمان.

علی رستمی در تاریخ : یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
آخرین خبر/ ساعاتی پیش رسانه های عربی در خبری فوری اعلام کردند نیروهای زمینی ائتلاف عرب وارد عدن شده اند اما چندی نگذشت که سخنگوی ارتش ائتلاف ورود هرگونه نیرو به جنوب یمن را تکذیب کرد. در همین حال خبرگزاری ایسنا به نقل از خبرنگار المیادین نیز گزارش داد: که اولین گروه از نیروهای زمینی ائتلاف عربی وارد عدن شده و در درگیری‌های اطراف فرودگاه عدن مشارکت خواهند داشت. شبکه الجزیره نیز از ورود نیروهای زمینی ائتلاف عربی به فرودگاه عدن خبر داد. فرودگاه عدن استراتژیک ترین منطقه این شهر محسوب می‌شود. گفته می‌شود نیروهای مذکور بیشتر کارشناسان نظامی با تابعیت دوگانه یمنی و یکی از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس هستند که علاوه بر برآورد اوضاع برای ورود دیگر نیروهای ائتلاف، با سلاح‌های ویژه‌ای که برای آنها ف

علی رستمی در تاریخ : یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
فرستاده شده احتمالا در درگیری‌ها نیز نقش پررنگی بازی خواهند کرد. ائتلاف عربی تحت رهبری عربستان، مردم یمن را از طریق هوایی و از طریق دریا هدف قرار می‌دهد. این در حالی است که عربستان قصد دارد در نشست ریاض برای یمن ارتشی جدید تشکیل دهد.
پاسخ شما : سلام بر مهدی صاحب الزمان سلام بر علی جان و سایر عزیزان فعلا به دلایل مختلف توفیق نوشتن تحلیل و گذاشتن خبر ندارم از برادر رستمی و سایر عزیزان بابت درج اخبار بشارت بخش عصر ظهور تشکر می کنم و استفاده می برم مهدوی باشید

علی رستمی در تاریخ : یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
السلام و علیکم و رحمت الله و برکات سیدجان،اقا سید خیلی بد منتظر تحلیل و اخبارهای شخص شما هستم،این اخبار من درقبال تحلیلها و نظرات شما خیلی بی ارزشه .به هرحال این از دستم برمیاد هم از شما و هم از دوستانی که زحمت میکشن میخونن و کامنت میزارن شرمنده ام.من در حد بسیار عجیبی به ظهور خوشبین هستم،ان شاءالله

مسلم 12 در تاریخ : دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام سید عزیز چرا خاموشی لطفا بنویس

علی رستمی در تاریخ : سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
آخرین خبر/ در حالی که حملات موشکی جنگنده های عربستانی به نقاط مختلف یمن ادامه دارد، نیروهای ارتش، جنبش انصارالله و نیروهای مردمی حملات خود را به مرز مشترک یمن با عربستان آغاز کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری انحاء عربستان گزارش داده است که بر اساس اخبار واصله 12 گلوله خمپاره به نقاط مختلف شهر نجران در جنوب عربستان سعودی اصابت کرده است. بر اساس تصاویر و اطلاعات منتشر شده یک گلوله خمپاره به یکی از پمپ بنزین‌های این شهر اصابت کرده و باعث آتش گرفتن آن شده است، همچنین یک گلوله خمپاره نیز به دفتر روزنامه الوطن اصابت کرده است. به گزارش شبکه لبنانی المنار که خبرگزاری مهر منتشر کرد، پایگاه نظامی «عین الحاره» عربستان سعودی واقع در مرزهای مشترک با یمن، لحظاتی پیش هدف بیش از ۸۰ موشک قرار

علی رستمی در تاریخ : سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
بیش از ۸۰ موشک قرار گرفت. از سوی دیگر، بر اساس گزارش رسانه های یمنی قبایل «بکیل المیر» همچنان بر چندین پایگاه نظامی آل سعود در مرزهای یمن تسلط دارند. این پایگاه ها چندی پیش تحت کنترل قبایل یمنی درآمده بود. همچنین نسیم به نقل از المنار خبر داد، ۱۲ نظامی سعودی دیگر در درگیری با افراد مسلح وابسته به قبایل در منطقه مرزی یمن کشته شدند. بر اساس این گزارش، در این حمله همچنین دو دستگاه بولدوزر منهدم و مقادیر زیادی اسلحه و مهمات به غنیمت گرفته شده است. پیش از این در خبری که ایسنا منتشر کرد، رئیس شورای سیاسی جنبش انصارالله با اشاره به اینکه گذشت 40 روز از جنگ علیه یمن مشروعیت دینی، انسانی و اخلاقی دفاع مردم یمن از خود را نشان می‌دهد، گفت: لحظه تاریخی ایجاد حیثیت مردم عزیز یمن و سیلی محکم به صورت آل

علی رستمی در تاریخ : سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
صورت آل سعود فرا رسیده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از مصر الاخباریه، عبدالفتاح سیسی، رییس جمهور مصر، از «سلمان بن عبدالعزیز،» پادشاه عربستان خواست حملات هوایی به یمن را متوقف سازد. نسیم به نقل از «منامه پست» طی گزارشی ادعا کرد که برخی اطلاعات منتشرشده طی دو روز گذشته حاکی است که هفتصد نظامی مصری و هزار و پانصد نظامی اردنی به کشتی های جنگی آمریکایی در منطقه منتقل شده اند تا به عدن در جنوب یمن منتقل شوند. منبعی نظامی در نیروهای محمد بن سلمان (جانشین ولیعهد و وزیر دفاع سعودی) نیز اذعان کرد «در دام بزرگ نیروهای حوثی در یمن افتادیم. آنها اعلام کردند که از نیروهای منصور هادی هستند و از این رو درباره حمله [روز دوشنبه] با آنها هماهنگ شد.»

یاصاحب الزمان در تاریخ : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
سلام این نوشته شماست : ((بعد از سالها صبر و انتظار طاقت فرسا و سخت چه آرامشی بر قلب های منتظران حاکم شده است آرامشی که با رخ نمودن عجیب نشانه به صورت پی در پی شک و تردید را از دل های مومن به مهدی ال محمد زدوده است)) اخبار خاصی دارید که اینقدر آرامید ؟ من کاملا نگرانم که نشانه های اصلی رخ نده و امسال خدایی ناکرده ظهور اتفاق نیافته. نگرانیم بی مورده؟؟
پاسخ شما : سلام بله منظورم این هست که با توجه به بشارت ها و شباهت ها و تحولات شگفت منطقه به احتمال زیاد در عصر ظهور هستیم نه اینکه روی سال خاصی نظر داشته باشم منم مثل شما نمی دانم امثال سال دیگه یا سالهای دیگه ظهور رخ خواهد داد ولی شکم برطرف شده که ان شاء الله در عصر ما خواهد بود التبه به احتمال فراوان نه قطعی والله اعلم بحقایق الامور

علی رستمی در تاریخ : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
العالم/ سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، موفقیت مبارزه با گروه تروریستی "داعش" را به رفتن "بشار اسد" رییس جمهور سوریه منوط دانست. "سامنتا پاور" در اظهاراتی عجیب به شبکه تلویزیونی "بی بی اس" گفت: اسد یکی از علل گرایش افراد مسلح برای رفتن به سوریه به منظور جنگ با حکومت وی است به همین دلیل مشکل داعش در سوریه و دیگر مناطق خاورمیانه تا وقتی اسد حاکم باشد، حل نخواهد شد. وی بدون اشاره به نقش و حمایت آمریکا، عربستان، قطر و ترکیه در ایجاد گروهک تروریستی داعش و حمایت همه جانبه از آن افزود: "باراک اوباما" رییس جمهور آمریکا کاملا معتقد است تا وقتی اسد روی کار باشد، مشکل داعش حل نمی شود و علت حضور جنگجویان بیگانه (تروریست ها) در سوریه جنگ علیه اسد می

علی رستمی در تاریخ : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
می باشد. آمریکا و هم پیمانان منطقه ای آن مسئولیت آموزش و مسلح سازی گروه های تروریستی در سوریه از جمله داعش را به هدف تضعیف نقش دمشق در برابر توطئه آمریکا به منظور تجزیه منطقه و طمع ورزی صهیونیست ها به عهده دارند.

علی رستمی در تاریخ : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
غیر از حضرت حق کسی از ظهور اطلاع نداره دوستان.هیچکس نمیتونه بگه امسال یا هر سال دیگه ایی ، سال ظهور هست یا نه.این امر به طور ناگهانی رخ میده اما یه سری اتفاقات قبل از این ناگهانی ، رخ میدن ، که بسیار شبیه اتفاقات کنونی هست.یک مرتبه دیدید بشار موند و داعش موت شد و یه عبدالله دیگه در عربستان پادشاه شد .هیچ کس هیچی نمیتونه بگه.امیدوار باشید و دعا کنید و خدا رو به حق زینب س قسم بدید

حدیث انتظار در تاریخ : جمعه 18 اردیبهشت 1394 - - گفته است :
ولی اگر قرار باشه نشانی هایی که ائمه در روایات دادن چند بار در طول زندگی بشر قابل اتفاق باشه که دیگه نشانه نیست.نشانه یکبار باید اتفاق بیفته که ان شاالله داره میفته.

manicure مدیر سایت در تاریخ : شنبه 12 فروردین 1396 - - گفته است :
Hello, Neat post. There is an issue with your site in web explorer, may check this? IE nonetheless is the market chief and a huge section of folks will omit your magnificent writing because of this problem.

manicure مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 13 فروردین 1396 - - گفته است :
Hello mates, how is all, and what you would like to say about this piece of writing, in my view its truly awesome for me.

Louisa مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 - - گفته است :
Hello, Neat post. There's an issue with your website in web explorer, may check this? IE still is the market leader and a good part of folks will omit your fantastic writing due to this problem.

manicure مدیر سایت در تاریخ : جمعه 15 اردیبهشت 1396 - - گفته است :
Quality articles is the crucial to invite the users to go to see the web page, that's what this web page is providing.

What causes burning pain in Achilles tendon? مدیر سایت در تاریخ : شنبه 7 مرداد 1396 - - گفته است :
Greetings! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website? I'm getting tired of Wordpress because I've had problems with hackers and I'm looking at options for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.

Can exercise increase your height? مدیر سایت در تاریخ : یکشنبه 8 مرداد 1396 - - گفته است :
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

Can you have an operation to make you taller? مدیر سایت در تاریخ : دوشنبه 9 مرداد 1396 - - گفته است :
Truly no matter if someone doesn't understand afterward its up to other viewers that they will assist, so here it happens.

nporrbblesy مدیر سایت در تاریخ : سه شنبه 10 مرداد 1396 - - گفته است :
Bewertungen der chinesischen Sahne mit Pfeffer Schlankheits http://cigopweight.space/mae67wqs1p-uw7o.html FogyГЎs tablettГЎk http://cigopweight.space/bof-a6547w8g-x2.html karcsГєsГ­tГі Г©s masszГЎzs eredmГ©nyek http://cigopweight.space/58pd7gr2h2g76.html Catalizzatore sito per la perdita di peso http://cigopweight.space/q76-l1751w-e2b2u86ar1.html le migliori e piГ№ economici pillole dimagranti http://cigopweight.space/fk7x2lov1-qwb4878.html come perdere peso con l'aiuto di stretching http://cigopweight.space/n25-7-dqul6nh.html mennyi fehГ©rjГ©t Г©s szГ©nhidrГЎtot zsГ­rtartalmГє Г©trend http://cigopweight.space/3c-4r4y6c233o4-7o.html lehetsГ©ges, hogy lefogy hulahupa http://cigopweight.s

دیدگاه خود را به ما بگویید

نظر شما :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: