قالب ساده شرکتی چهار چوب

سران "ارتش آزاد" با "داعش" در دیرالزور بیعت کردند/ بیعت‌های دیگری نیز در راه است

The Mountain

سران "ارتش آزاد" با "داعش" در دیرالزور بیعت کردند/ بیعت‌های دیگری نیز در راه است شماری از سران بارز گروه "ارتش آزاد" با گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه بیعت کردند. به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، شماری از سران بارز گروه "ارتش آزاد" با گروه تروری...

بیشتر بخوانید...

سید حسن نصرالله: اگر وارد سوریه نشده بودیم، داعش هم اکنون در بیروت بود

The Mountain

سید حسن نصرالله: اگر وارد سوریه نشده بودیم، داعش هم اکنون در بیروت بود   [سید حسن نصرالله: اگر وارد سوریه نشده بودیم، داعش هم اکنون در بیروت بود]دولت بهار: دبیرکل حزب الله لبنان ضمن دفاع از حضور حزب الله در سوریه، تاکید کرد: اگر در زمان مناسب و به شیوه مناسب وارد سوریه نشده بودیم اکنون داعش در ب...

بیشتر بخوانید...

تجاوز داعش به 5 دختر موصلی

The Mountain

[داعش,تجاوز,جهاد نکاح,5 دختر ,موصل,ارتش عراق,عشایر,تروریسم,آمریکا,تفنگدار,ناو,حمله هوایی,کشته] تجاوز داعش به 5 دختر موصلی کار گروه تروریستی داعش از توجیه تجاوز با نام جهاد نکاح گذشته است و حالا هر زنی که نخواهد تن به این بدعت بدهد، قربانی تجاوز می شود.

بیشتر بخوانید...

داعش از نیروهای خود خواست عراق را ترک کنند

پایگاه خبریˈالانصارˈ عراق : داعش از نیروهای خود خواست عراق را ترک کنند پایگاه خبریˈالانصارˈ عراق نوشت:گروه تروریستی داعش امروز (سه شنبه) در بیانیه ای از اعضای خود خواست عراق را ترک کنند.

بیشتر بخوانید...

جانشین صدام فرمانده کل داعش شد

The Mountain

جانشین صدام فرمانده کل داعش شد شبکه المیادین لبنان، از انتخاب "عزت ابراهیم الدوری" به عنوان فرمانده کل داعش خبر داد. به گزارش مشرق، شبکه المیادین لبنان، از انتخاب "عزت ابراهیم الدوری" به عنوان فرمانده کل داعش خبر داد. [سرکرده بعثی‌های عراق فرمانده کل دا...

بیشتر بخوانید...

اعلام موجودیت شاخه «داعش» در اردن

اعلام موجودیت شاخه «داعش» در اردن  فارس نوشت: منابع رسانه‌ای اعلام کردند که شاخه گروه تروریستی «داعش» در اردن نیز فعال شد.

بیشتر بخوانید...

سیدحسن‌ نصرالله: آماده جنگ با داعش هستیم

The Mountain

سیدحسن‌ نصرالله: آماده جنگ با داعش هستیم   سید حسن نصرالله در سخنانی اعلام کرد حزب‌الله لبنان برای جنگ با گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در عراق آماده است.

بیشتر بخوانید...

استانداری ذی‌قار: نفوذ عناصر مسلح از خاک عربستان

The Mountain

استانداری ذی‌قار: نفوذ عناصر مسلح از خاک عربستان   عناصر داعش رئیس کمیته امنیتی شورای استانداری "ذی‌قار" در عراق از نفوذ عناصر مسلح از خاک عربستان به منطقه ای صحرایی بین مرزهای کویت و عربستان خبر ...

بیشتر بخوانید...

رابطه پشت پرده آمریکا و داعش از زبان فعال مصری

The Mountain

رابطه پشت پرده آمریکا و داعش از زبان فعال مصری چرا داعش تاکنون یک آمریکایی را نکشته است؟ یک مبارز سیاسی با اشاره به اینکه آمریکا حامی پشت پرده داعش است تصریح کرد که قطر حامی مالی و ترکیه حامی تسلیحاتی این تشکیلات بوده است.

بیشتر بخوانید...

گردان 50 هزار نفری عاشورا برای مقابله با داعش

The Mountain

گردان 50 هزار نفری عاشورا برای مقابله با داعش مجلس اعلای اسلامی عراق از تشکیل گردانی تحت نام گردان عاشورا متشکل از 50 هزار داوطلب برای مقابله با داعش خبر داد.

بیشتر بخوانید...

رئیس سازمان بدر، سرپرست وزارت دفاع عراق شد

The Mountain

رئیس سازمان بدر، سرپرست وزارت دفاع عراق شد خلاصه نخست وزیر عراق رئیس سازمان البدر را به سرپرستی وزارت دفاع این کشور منصوب کرد. به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «نوری المالکی» نخست وزیر عراق روز دوشنبه وزیر حمل و نقل و رئیس سازمان البدر را به سرپرستی وزارت دفاع این کشور منصوب کرد.

بیشتر بخوانید...

بغداد ورود نیروهای ایرانی به عراق برای مقابله با داعش را تکذیب کرد

The Mountain

[ارتش عراق] بغداد ورود نیروهای ایرانی به عراق برای مقابله با داعش را تکذیب کرد خبرگزاری تسنیم: فرمانده کل نیروهای مسلح عراق اخبار منتشر شده درباره ورود نیروهای ایرانی به عراق برای مبارزه با عناصر تروریستی داعش را رد کرد.

بیشتر بخوانید...

سپرجزیره پس از بحرین به صف تروریست‌های عراق پیوست

The Mountain

[قوات داعش] سپرجزیره پس از بحرین به صف تروریست‌های عراق پیوست خبرگزاری تسنیم: یک منبع از فرماندهی عملیات سامراء اعلام کرد که نیروهای وابسته به سپر جزیره در سامراء به صف تروریست‌­های داعش پیوستند.

بیشتر بخوانید...
صفحات : « 7 8 9 10 11 12 13 »